Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

31797 miejsce

Marek Jurek odpowiada Cejrowskiemu: Europa potrzebuje Polski

Na wczorajszy wpis Wojciecha Cejrowskiego, w którym podróżnik przekonuje,że:"Parlament Europejski uważam za instytucję do której dżentelmeni nie wchodzą, nie kandydują."Marek Jurek odpowiada w liście w którym zachęca do głosowania.

 / Fot. prasoweW liście do Wojciecha Cejrowskiego Marek Jurek cytuje Jana Pawła II, który pozytywnie odnosił się do wejścia Polski do UE:
„zawsze stanowiła ważną część Europy i dziś nie może wyłączać się z tej wspólnoty, która wprawdzie na różnych płaszczyznach przeżywa kryzysy, ale która stanowi jedną rodzinę narodów, opartą na wspólnej chrześcijańskiej tradycji (…) Europa potrzebuje Polski.”

Dalej Jurek przekonuje, że Polska musi bronić życia i wartości chrześcijańskich w Europie:"Doskonałym przykładem zaangażowania na rzecz cywilizacji życia i chrześcijańskiej Europy jest Europejska Inicjatywa „Jeden z nas”, która dążąc do uniemożliwienia finansowania przez Unię dzieciobójstwa prenatalnego, zgromadziła za sobą największe w historii, dwumilionowe poparcie obywatelskie. Ci młodzi ludzie nie mogą pozostać bez oparcia politycznego tam, gdzie kierują swoje słuszne żądania. Europa musi mieć silną opinię chrześcijańską. Nie dajmy sobie wmówić, że nie jest to możliwe! Dlatego zachęcam, Panie Wojciechu, by i Pan 25 maja oddał swój głos za Polską, która powinna być głosem chrześcijańskiej Europy. Ściskam dłoń i serdecznie pozdrawiam!"

Marek Jurek startuje w najbliższych wyborach z listy PISu z Warszawy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.