Facebook Google+ Twitter

Maria Peszek prezentuje teledysk do utworu "Ej Maria" (wideo)

Po świetnie przyjętej przez krytyków płycie "Karabin" oraz promujących ją singlach: "Polska A B C i D", "Modern Holocaust" i "Samotny Tata", artystka postanowiła nakręcić teledysk do utworu "Ej Maria".

 / Fot. screenshot z klipuZa scenariusz do wideo odpowiada Anna Maliszewska, która wcześniej pracowała z Peszek nad klipem do utworu "Samotny Tata". Teledysk został nakręcony na przełomie sierpnia i września w stolicy Ukrainy - Kijowie.

Obraz do wideo ukazuje artystkę w roli mężczyzny, który żyjąc na przedmieściach dużej metropolii wiedzie proste, codzienne życie, w którym nie brak konfliktów nie tylko z prawem ale również z własnym otoczeniem, a jak się okazuje na końcu i samym sobą.

Kiedy Maria powiedziała mi, że chciałaby zrobić bardzo osobisty klip do ‘Ej Maria’, pomyślałam, odważnie. Pomimo fali hejtu w necie, chce jeszcze bardziej pokazać ludziom siebie. No dobra - pomyślałam sobie - mówią, że lesba, że niekobieca – OK – pokażmy, że tak na prawdę to facet jest, dziwny jakiś, że pęta się bez celu po świecie. Chciałam żeby to była historia o ludziach, których łatwo ocenić, zamknąć w gettcie złego słowa. Szukałam w jej bohaterach piękna, radości, dobrej energii. Momentów które sprawiają, że życie jest piękne mimo jego brzydoty - tłumaczy scenarzystka.

Maria Peszek obecnie jest w trakcie trasy koncertowej, która promuje jej ostatni (wydany 26 lutego) album "Karabin".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.