Facebook Google+ Twitter

Maria Wałęsa: Biznes to świat rekinów i piranii

"Nie widzę siebie w biznesie. Jest to świat rekinów i piranii" - Maria Wiktoria Wałęsa odpowiada na pojawiające się w tabloidach informacje o jej problemach z prawem w wywiadzie na blogu www.showbiznesodkuchni.com.

 / Fot. Własność: Maria Wałęsa Już od jakiegoś czasu media huczały od informacji dotyczących rzekomych problemów z prawem córki Lecha Wałęsy. Tabloidy rozpisywały się o tym, że jej spółkę Cottonsushi ścigał najpierw komornik, a teraz za brak sprawozdań finansowych - prokuratura. Sama zainteresowana postanowiła odpowiedzieć na te zarzuty w wywiadzie na blogu www.showbiznesodkuchni.com i wyjaśnić, skąd to zamieszanie.

Jak twierdzi Wałęsa afera wzięła się z "niedoinformowania dziennikarzy", a także potrzeby "napisania czegoś kontrowersyjnego".

"Niestety prowadzenie małej spółki w obecnych realiach niezależnie od rodzaju działalności wymaga od strony formalnej ścisłego współdziałania wielu osób; księgowych, prawników, członków zarządu itp. Nie wykluczam, że i w mojej sytuacji coś mogło nie zadziałać i nie uzupełniliśmy jakiegoś formalnego wymogu, ale na pewno nie wyrządziliśmy nikomu żadnej szkody ani nie naraziliśmy Skarbu Państwa na żadne straty", mówi. Twiedzi też, że nie zamierza się przed nikim ukrywać, a za ewentualne formalne zaniedbania - ma zamiar ponieść konsekwencje.

Zapytana o to, czy planuje kontynuować swoją przygodę z biznesem, mówi: "Nie widzę siebie w biznesie. Jest to świat rekinów i piranii. Nie dostrzegam realnych szans, by fajny pomysł wystarczył na stworzenie dochodowego biznesu". Deklaruje jednak, że ma w planach stworzenie cyklu wykładów dla młodych przedsiębiorców, którzy fascynują się biznesem, by pomóc im odnaleźć się w tej przestrzeni.

Na razie jednak koncentruje się na działalności fundacji "Celebrity Nation". Jak twierdzi, jeszcze nie zdecydowała, czy wytoczy proces tytułom, które opublikowały nieprawdziwe informacje na jej temat.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Bardzo złą opinię wystawiła córka Leszkowi Wałęsie... cóż on takiego uczynił że zasłużył w jej oczach na takie określenia: rekin i pirania?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.