Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17934 miejsce

Maria Wałęsa, córka prezydenta, wystąpi w Tańcu z gwiazdami

  • Źródło: Dziennik Bałtycki
  • Data dodania: 2006-08-10 13:07

Marysia wystąpi w czwartej edycji Tańca z gwiazdami. Choć oficjalnie nikt z twórców programu nie chce tej informacji potwierdzić, to dobrze poinformowane źródła podają, że partnerem prezydentówny będzie jeden z debiutantów w programie.

[plik 0 lewa]Media, od zakończenia trzeciej edycji programu, spekulowały, że i tym razem zobaczymy w tańcu córkę jednego z najpopularniejszych polskich polityków. Sugerowano, że córka obecnego prezydenta Marta Kaczyńska raczej nie zdecyduje się na ten krok. Podejrzewano więc, że będzie to albo Kasia Tusk albo Magdalena Wałęsa, która z dużymi sukcesami trenowała balet. Kandydatura Marysi jest więc niemałym zaskoczeniem. Wiadomo jednak, że córka byłego prezydenta Lecha Wałęsy przyjęła propozycję twórców popularnego show i już ostro trenuje. Jej zgoda to bardzo odważna decyzja, biorąc pod uwagę fakt, jak wiele nieprzyjemności w związku z udziałem w „Tańcu” miała jej poprzedniczka, Ola Kwaśniewska. Podniosło się wiele głosów, sugerujących, że to sławny tata „załatwił” córeczce udział w programie, a także, że to dzięki niemu doszła aż do finału. Córka Aleksandra Kwaśniewskiego przyznała, że mimo wielu przykrości, z jakimi borykała się szczególne na początku programu, ona sama zdecydowałaby się na to po raz drugi. Przyznaje, że dzięki programowi stała się bardziej pewna siebie.

- Ten program dodał mi dużo odwagi. W tej chwili znacznie mniej rzeczy mnie stresuje - powiedziała Ola Kwaśniewska w wywiadzie dla „Dziennika Bałtyckiego” na tydzień przed finałem trzeciej edycji. Przyznała jednocześnie, że choć spodziewała się zainteresowania mediów, to skala zjawiska była dla niej szokiem.

Czy Marysia Wałęsa jest na to przygotowana? Czy stanie się równie kontrowersyjną bohaterką czwartej edycji, jak jej poprzedniczka trzeciej? Można przypuszczać, że raczej tak, i na to liczą producenci programu. Wszak liczy się oglądalność.

Jedno jest pewne - Marysia Wałęsa przestanie być tylko córką sławnego taty, a stanie się oczkiem w głowie dla wszystkich plotkarskich gazet.
Aleksandra Kwaśniewska wyszła z tej próby obronną ręką. Podbiła serca wielu fanów „Tańca z gwiazdami”, teraz przygotowuje się do poprowadzenia własnego programu telewizyjnego.
Czy Marysi uda się powtórzyć ten sukces? Przekonamy się już 10 września, kiedy to po raz pierwszy wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”.
Magda Popek

Taniec we krwi

Taniec Maria Wałęsa ma we krwi. Jej siostra, 27-letnia Magdalena, ukończyła warszawską szkołę baletową. Ze względu jednak na poważną kontuzję, nie kontynuowała kariery tancerki. To może być m.in. powodem, że nie ona wystąpi w tanecznym show, tylko jej siostra.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.