Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

152 miejsce

Marian Kowalski: Ziemkiewicz jest skończonym skur*******

"Kto dzisiaj sra na grób marszałka Piłsudskiego, jest s**********”!"- w ten sposób Marian Kowalski odniósł się do najnowszej książki Rafała Ziemkiewicza o Józefie Piłsudskim pt. "Złowrogi Cień Marszałka".

Rafał Ziemkiewicz kiedyś sympatyzował z Marianem Kowalskim. Nic dziwnego, obaj byli blisko Ruchu Narodowego; Kowalski był członkiem Ruchu Narodowego, zaś Ziemkiewicz miał być kandydatem tej organizacji na funkcję prezydenta RP. Teraz Ziemkiewicz zmienił swoje sympatię i popiera Ruch Kukiza, a to się nie podoba Kowalskiemu: " To jest szkodliwe. Uważam, że Ziemkiewicz robi bardzo złą krecią robotę"- powiedział podczas programu "Kowalski i Chojecki" w internetowej telewizji "Idź Pod Prąd".

Kowalskiemu nie podoba się to, że Ziemkiewicz zatruwa umysły młodych Polaków odkopując spory polityczne sprzed 100 lat: " Gdyby Piłsudski i Dmowski żyli, to by wam nakopali w d***, powiedzieliby, że jesteście skończonymi kretynami. Brniecie w temat, który nikogo nie powinien dzielić i robicie wodę z mózgu młodym ludziom"- powiedział Kowalski.

Rafał Ziemkiewicz wydał ostatnio kolejną książkę pt."Złowrogi Cień Marszałka" w której poddał ostrej krytyce osobę Józefa Piłsudskiego. Kowalski stwierdził, że kto dziś atakuje marszałka Piłsudskiego jest skur******: "Te zasrańce, które nawet w życiu nie potrafiły grać w piłkę, oceniają człowieka, który po raz ostatni w historii Polski sprawił, że Polska wygrała jakąkolwiek wojnę. Kto dzisiaj sra na grób marszałka Piłsudskiego, jest s**********”!"- powiedział.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.