Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7464 miejsce

Marie Napieralska i Szymon Wydra – „Duch“

Wokalistka, Marie Napieralska, uczestniczka programu „Voice of Poland“ nie daje o sobie zapomnieć. Od czasu, kiedy powaliła na kolana całe jury programu swoim wykonaniem piosenki „Testosteron“, nie zwalnia tempa, dalej zaskakuje.

Marie wystąpiła u boku wokalisty zespołu Carpe Diem, Szymona Wydry, z którym w duecie wykonuje najnowszy utwór grupy pod tytułem „Duch“. Wokalistka pojawia się nie tylko u boku wokalisty na scenie, ale wzięła też udział w nagraniu nastrojowego teledysku do tejże piosenki. Klip realizowany był na łonie natury, w pięknych okolicznościach przyrody. Fani Carpe Diem mają okazję poznać niesamowitą werwę, jaka towarzyszy młodej wokalistce, a dotychczasowi sympatycy jej talentu wreszcie mogą podziwiać jej karierę, która rozkręca się niczym w tempie błyskawicy.

Na pytanie, czy będzie pojawiać się również w innych piosenkach zespołu wokalistka nie umie obecnie jednoznacznie odpowiedzieć, ale co można zaobserwować, na scenie w towarzystwie Szymona Wydry czuje się znakomicie.
Marie Napieralska na jednej scenie z Szymonem Wydrą w piosence
Utwór „Duch“ spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony słuchaczy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.