Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22722 miejsce

Marihuana, konopie - inaczej

Newsletter p. Jeana-Marca Dupuis jest o marihuanie. Wiele tu informacji napisanych w sposób prosty, o tym jak było kiedyś, jak ludzie ją stosowali, jak jest dzisiaj, o badaniach i ich wynikach. Jakie niesie zagrożenia, a jakie... korzyści.

Od pewnego czasu otrzymuję i czytam newslettery od p. Jeana-Marca Dupuis. Lubię je, bo są interesujące. Być może wiele osób je zna. Jest w nich sporo ważnych informacji na temat naszego zdrowia. „Poczta Zdrowia” – to tytuł newsletterów, można zamówić, bezpłatnie.

Porady, informacje ze świata nauki – różne wieści świetnie podane dają do myślenia i… działania na temat naszego codziennego życia, odżywiania, ochrony. Znalazłam tu wiele porad, niektóre zastosowałam z dobrymi efektami. Można się wiele dowiedzieć i… nauczyć.
Ostatnio w naszych mediach coraz częściej ukazują się informacje dotyczące marihuany – zwłaszcza w kontekście leczenia nią dzieci przez neurologa dr Marka Bachańskiego z Centrum Zdrowia Dziecka.

 / Fot. mat. prasowy / Fot. mat. prasowyKolejny newsletter od p. Jeana-Marca Dupuis jest właśnie o marihuanie. Jest tu wiele cennych informacji, napisanych w sposób prosty, o tym jak było kiedyś, jak ludzie ją stosowali i jak jest dzisiaj, o badaniach i ich wynikach. Jakie niesie zagrożenia, a jakie ewentualne korzyści.

Moje zdanie to: nie popieram narkotyków, warto wiedzieć czym to grozi i ewentualnie… decydować.

Zachęcam do poczytania – to ważny i niełatwy temat, ale tu inaczej podany.

Poniższy artykuł pochodzi z newslettera Poczta Zdrowia, przekazującego najnowsze, potwierdzone badaniami naukowymi, informacje o naturalnych metodach leczenia i zapobiegania chorobom. Można go zaprenumerować bezpłatnie na stronie www.pocztazdrowia.pl

ZAPRASZAM DO POCZYTANIA ARTYKUŁU p. JEANA-MARCA DUPUIS. MOIM ZDANIEM – WARTO.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

JakaFaza.pl - w tekście p. Dupuis są też prawdziwe informacje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja polecam książkę pod tytułem:"Zrozumieć Marihuanę. Nowe spojrzenie na badania naukowe", autorstwa Mitch Earleywina. Fascynujaca lektura a w niej odpowiedzi na nastepujace pytania:Czy marihuana :"jest podstępną substancją stanowiąca furtkę do używania ciężkich narkotyków,czy też antidotum łagodzącym bóle u chorych ludzi?" "Czy jej porównywanie do używanego rekreacyjnie alkoholu jest uzasadnione, a dopiero nadużywanie może stać się szkodliwe?" A także:"Jakie są efekty długotrwałego używania marihuany? Czy palacze marihuany częściej sięgają po kokainę i heroinę niż Ci, którzy nie palą? Czy i jaki wpływ marihuana wywiera na pamięć i inteligencję? Czy dzieci, których matki paliły marihuanę w czasie ciąży różnią się czymś od dzieci, których matki nie zażywały narkotyków? I wiele, wiele innych.

"Książka ta stanowi bogate i rzetelne kompendium wiedzy na temat marihuany zarówno od strony biologicznej, psychologicznej, jak i medycznej. Pozycja ta, mimo licznych odwołań do literatury naukowej i bogatej bibliografii, jest napisana w ciekawy, nie pozbawiony poczucia humoru sposób." Prawda! Własnie skończyłam czytać. Polecam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.