Facebook Google+ Twitter

Marihuanowy potentat. Policja zarekwirowała 6,5 kg narkotyku!

  • Źródło: Express Ilustrowany
  • Data dodania: 2008-12-04 07:58

6,5 kg marihuany znaleźli łódzcy policjanci na terenie posesji na granicy Łodzi i Aleksandrowa - to rekordowa ilość tego narkotyku zabezpieczona dotychczas przez łódzkich funkcjonariuszy. Jego wartość szacuje się na ponad 200 tys. zł.

 / Fot. "Express Ilustrowany"Policjanci zatrzymali 72-letniego właściciela nieruchomości, który zeznał, że szklarnię i garaż wynajął. Nie był dotychczas notowany. Został przesłuchany jako świadek.

W szklarni znaleziono 6,5 kg suszu, w tym 1,5 kg było podzielone i przygotowane do sprzedaży. Zabezpieczono też przyrządy służące do uprawy konopi - lampy, zraszacze, nagrzewnice, wentylatory.

Funkcjonariusze zatrzymali 32-letniego najemcę szklarni. Był pod wpływem narkotyków. W jego mieszkaniu znaleziono pół kilograma białego proszku. Policja podejrzewa (wyjaśni to ekspertyza), że może to być amfetamina. Czarnorynkowa wartość tego narkotyku jest szacowana na 16 tys. zł. Zatrzymany mieszkaniec Aleksandrowa był już notowany, głównie za posiadanie środków odurzających. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

W garażu obok szklarni policjanci natrafili na nielegalną rozlewnię alkoholu. W pomieszczeniu było ok. 120 litrów alkoholu niewiadomego pochodzenia, setki pustych opakowań, nakrętek i etykiet. Funkcjonariusze ustalili, że garaż wynajął 64-letni łodzianin. Jest poszukiwany.

(ksaf) - " Express Ilustrowany"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.