Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22383 miejsce

Marina and the Diamonds - koncert w Polsce z nową datą! [Wideo]

16 kwietnia w Warszawie odbędzie się koncert jednej z najbardziej uznanych młodych wokalistek, Walijki Mariny Lambrini Diamandis z zespołem.

 / Fot. discoscience/CC BY-SA 2.0Ta 27-letnia wokalistka wpisała się doskonale w falę debiutów młodych, dziewczęcych głosów, która zaczęła zalewać muzyczny świat w ostatniej dekadzie. Każda z nich szukała sobie pewnej niszy - i tak wyrosła wielkogłosa liderka Florence and the Machine, urocza acz nie bez wokalnych zastrzeżeń Lana del Rey, Ellie Goulding i dziesiątki innych uroczych, śpiewających i atrakcyjnych dziewcząt.

Marinie udało się osiągnąć ogromny komercyjny sukces, potwierdzony drugim miejscem na liście BBC Sound 2010, dzięki czemu wywalczyła sobie dobre miejsce w tym zdecydowanie licznym towarzystwie. Po części dzięki zgrabnym kompozycjom w stylu nowej fali, popowym wyczuciu kompozycji, a częściowo także dzięki dość charakterystycznemu stylowi: mieszanką vintage, cheerleaderki i odrobiną komiksowej przesady. Dba także o wysoką jakość swoich koncertów - był to z resztą jej powód do przesunięcia polskiego występu ze stycznia na 16 kwietnia. Wokalistka uznała, że przygotowanie oprawy występu przy tak napiętym grafiku, będzie trudne do wykonania.


Bilety zakupione na jej koncert zachowują swoją ważność. Można je także zwrócić do 20 grudnia 2012 roku. Wejściówki można zakupić wciąż na stronie LiveNation.pl, a sam koncert odbędzie się 16 kwietnia w klubie Stodoła w Warszawie.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.