Facebook Google+ Twitter

Marina i jej nowy singiel "On My Way" (wideo)

Znana z przeboju "Glam pop", laureatka nagrody "Eska Music Awards " powraca z nowym singlem.

Okładka singla Na temat Mariny Łuczenko można napisać wiele, można opisać jej życie prywatne, można napisać o związkach z Wojciechem Łozowskim, Łukaszem Mrozem czy obecnym partnerem Wojciechem Szczęsnym. Teraz jednak myślę że warto skupić się na jej muzyce i kawału głosu jaki posiada gdyż własnie wydała nowy singiel "On my way".

Po głośnym debiucie z przebojem "Glam pop" wydanym pod skrzydłami Mai Sablewskiej o Marinie na chwile ucichło, jednak na krótko gdyż wkrótce potem wokalista wydała debiutancką płytę "Hard Beat" a promujący go singiel "Electric Bass" dotarł do pierwszego miejsca na liście hitów polskiego MTV.

Wkrótce potem wokalistka przeszła poważną operację w jednej z klinik w Bostonie gdyż okazało się że na lewej strunie głosowej ma polipa. "Z dnia na dzień straciłam część skali, co uniemożliwiało mi dalszą pracę nad płytą.
Badanie wykazało, że mam polipa na lewej strunie głosowej. Polip powstaje z wielu powodów. Jednym z nich jest nadwyrężenie strun głosowych w momencie ich niedyspozycji. Tak było w moim przypadku" - napisała wtedy Łuczenko w mediach społecznościowych.

Od operacji minęło kilka miesięcy, wokalistka waśnie zaprezentowała fanom nowy singiel z nadchodzącej płyty wyprodukowany min. przez Arrowa Benjamina producenta znanego ze współpracy z Beyoncé. Myślicie że nowy utwór powtórzy sukces poprzednich?


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.