Facebook Google+ Twitter

Mariusz Błaszczak: Akcja w KDT to kompromitacja władz Warszawy i rządu

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-07-22 08:48

Według posła PiS Mariusza Błaszczaka wczorajsza akcja w KDT to kompromitacja władz Warszawy i rządu. Poseł uważa, że sposób przeprowadzenia akcji komorniczej pokazuje, iż Platforma Obywatelska nie jest przygotowana do rządzenia w obliczu kryzysu.

Polityk Prawa i Sprawiedliwości powiedział, że stołecznym włodarzom powinno zależeć na kompromisie z handlarzami. Jak zaznaczył, użycie siły powinny być ostatecznością. Mariusz Błaszczak dodał, że jest zaskoczony, iż rządząca stolicą partia liberalna działa na niekorzyść drobnych przedsiębiorców.

Hala Kupieckich Domów Towarowych została wczoraj, po gwałtownych zamieszkach, zajęta przez komornika. Do szpitali trafiło w sumie 35 osób. W rozruchach rannych zostało 15 policjantów, 4 pracowników ochrony i 2 strażników miejskich. Policja zatrzymała 15 uczestników zajścia. Wśród nich - według policji - są ci, którzy atakowali policjantów. Część z nich zrzucała płyty betonowe z okien KDT.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Nie wiem po co ta medialna wrzawa wokól tego KDT.Chyba dlatego, ze w środku lata trudno o podobną zadymę.
W Warszawie od dawien dawna panował urzędniczy bałagan ( niektórzy mówili mafia urzednicza-vide casus Piskorskiego) i zaniedbań jest bez liku. Tolerowanie takiej bazarowej hali w centrum miasta to curiozum i dziwne, że tak długo to trwało.
Głupota i korupcja urzednicza?
A ostatnia zadyma? To efekt nieskuteczności prawa, czegos niebywałego w zachodnich państwach. Wystarczyłoby egzekwowac prawo, SZYBKO I SKUTECZNIE. I zaden urzędas miejski i zaden kupiec by nie podskoczył. Niby proste...
Tymczasem mamy co mamy.Żałosny spektakl.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.