Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8491 miejsce

Mariusz Drozdowski, lider LGBT: "Jestem pedofilem i żyje mi się całkiem fajnie"

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2013-09-05 15:16

Prawicowe serwisy donoszą o kontrowersyjnych wpisach, jakie można przeczytać na blogu rzecznika warszawskiej Parady Równości, Mariusza Drozdowskiego. Miał napisać, że jest pedofilem i "żyje mu się z tym całkiem fajnie".

Mariusz Drozdowski, czyli Jej Perfekcyjność. Zdjęcie wykorzystano za zgodą autora / Fot. Tomasz BidermannPortal wPolityce przywołuje następujące cytaty:

"A na marginesie, to mam wrażenie, że bardziej niż fakt, że jestem transem-pedofilem, przeraziło ich to, że napisałem, że ich nie lubię niektórych".

"Ja, dla przykładu, jestem transem i pedofilem. I spoko, żyje mi się z tym całkiem fajnie".

"No i że odkryłem i powiedziałem wprost: jestem pedofilem i transgenderem. Jestem. I nie obchodzi mnie to, komu się to podoba lub kto uważa to za wymysł i moją kreację na pokaz".

"Nie mam potrzeby ukrywania czegokolwiek. Ani tego, że jestem biedna, ani że przytyłam, ani niczego innego. Że jestem trans (choć nie do końca jest to trafne określenie – dla uproszczenia jednak używam go), że jestem pedofilem (choć Tadeusz upomina mnie, że powinnam mówić, że efebofilem), że nie mam penisa (są ludzie, którzy nadal w to nie wierzą) i tak dalej".

"Nie zgadzam się na zakaz mówienia o pozytywnej pedofilii. Nie zgadzam się na ograniczanie wolności słowa"
.

O dziwo, Mariusz Drozdowski wcale nie wypiera się tego, o czym informują prawicowe serwisy. W wypowiedzi dla Gazeta.pl twierdzi jedynie, że nie jest "pederastą", a jego słowa zostały "wyrwane z kontekstu". "Mojego bloga czytają od lat moi bliscy znajomi i rozumieją mój sposób rozmawiania. Oczywiście: wyrwanie zdań z kontekstu może spowodować, że zabrzmią źle" - mówi. I straszy: "Zamierzam sądownie dochodzić naruszenia moich majątkowych praw autorskich przez publikujące moje wpisy portale. Portale dostaną też sprostowanie nieprawdziwych informacji".

Wypowiedzi rzecznika Parady Równości szokują, zwłaszcza ta: "Nie zgadzam się na zakaz mówienia o pozytywnej pedofilii". Doprowadzają do jednoznacznej konkluzji - homoseksualiści to pedofile. Czy o taki przekaz chodziło Fundacji "Wolontariat Równości", organizującej paradę? W jej zarządzie znajduje się Drozdowski.

"Średnio co 2-3 lata jakaś prawicowa grupa przypomina sobie o mnie i próbuje wytworzyć wokół mnie "skandal"" - mówi Drozdowski dla Gazety. "Skandal" to chyba dobre słowo. Zwłaszcza, jeśli na blogu pisze się o "pozytywnej pedofilii".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

@ Hadrian... A odkąd to rewolucja ma coś wspólnego ze zdrowym rozumem? Ona ma swoje hasła i kampanie, zaś ich rzeczywiste cele zna i powinna rozumieć tylko główna kwatera proletariacka, aryjska względnie jeszcze jakaś inna.

Swoją drogą przypomniałem sobie Prokopiusza - kronikarza czasów wodza Belizariusza, który w pierwszej połowie VI wieku niemal odbudował Cesarstwo Rzymskie, bijąc jednych barbarzyńców po drugich i odbierając im zajęte prowincje. W Konstantynopolu zwalczały się nawzajem fakcje czyli stronnictwa cyrkowe drużyny zielonych i niebieskich. Kiedy ci pierwsi wzięli górę zyskali m. in. przywilej uwopdzenia i gwałcenia dorastających chłopców, pochodzących nawet z najwyżej postawionych rodzin. Zaś w tym samym czasie, w imię prawowierności i chrześcijańskiego oblicza państwa cesarz Justynian usunął dwóch ostatnich pogańskich nauczycieli z Akademii Ateńskiej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wikipedia: "Efebofilia (z gr. éphebos - ten który zaczął pokwitać + φιλία - miłość) – odnosi się do seksualnej preferencji dorosłych do kontaktów z osobami w późnym okresie dojrzewania w wieku około 15-19 lat, w odróżnieniu od hebefilii i pedofilii."

W takim razie, w rozumieniu polskiego prawa, ten osobnik NIE JEST pedofilem. A czy dziewczynki, czy tam chłopcy, z którymi się zabawia są tydzień przed czy tydzień po 15-tych urodzinach wspomnianych w paragrafie 200 Kodeksu Karnego, to już chyba nikogo przy zdrowych zmysłach nie powinno obchodzić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To jakaś symulacja życia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.