Facebook Google+ Twitter

Mariusz Jurasik zakończył karierę!

Wybitny zawodnik reprezentacji Polski w piłce ręcznej podjał decyzję o zakończeniu kariery.

CC 3.0 / Fot. Armin KuebelbeckDotychczasowy klub Mariusza Jurasika, Vive Targi Kielce, jak co roku będzie faworytem do mistrzostwa Polski. W obronie tytułu zdobytego w poprzednim sezonie nie pomoże już Mariusz Jurasik, lecz pozostanie on w klubie. Nie jako zawodnik, lecz koordynator grup młodzieżowych. W poniedziałek został odsunięty od pierwszej drużyny, ponieważ wprowadzono przepis o traktowaniu Chorwatów jak obywateli Unii Europejskiej, co skutkowało brakiem miejsca w zespole dla Polaka.

Zawodnika u siebie chciały mieć takie drużyny jak Stal Mielec oraz Gaz-System Pogoń Szczecin, lecz w czwartek spotkał się on z prezesem Vive Targi Kielce, by omówić szczegóły swojego pozostania w klubie.

''Mariusz przyjął naszą propozycję i będzie koordynował pracę grup młodzieżowych'' - powiedział cytowany przez Sport.pl, prezes Bertus Servaas.

Mariusz Jurasik w swojej karierze reprezentował takie kluby jak Iskra Kielce, Wisła Płock, Rhein-Neckar Loewen i Vive Targi Kielce. Jest także 207-krotnym reprezentantem Polski.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.