Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

781 miejsce

Mariusz Kamiński organizuje Marsz Niepodległości. PiS wspomoże PJN?

Wystąpienie ministra spraw zagranicznych w Berlinie wywołało w Polsce polityczną burzę. Zbulwersowało zwłaszcza polityków PIS, którzy zapowiedzieli Marsz Niepodległości i Solidarności przeciwko polityce, o której mówił Sikorski.

W24 / Fot. Adam GuzMarsz ma odbyć się 13 grudnia w rocznicę ogłoszenia stanu wojennego w Polsce. Początek przewidziany jest na godzinę 17, uczestnicy wyruszą z pl. Trzech Krzyży, aby przejść pod pomnik marszałka Piłsudskiego przy Belwederze - informuje "Gazeta Wyborcza".

Czytaj także: 13 grudnia PiS zorganizuje Marsz Solidarności

Organizacją marszu zajmuje się Mariusz Kamiński - poseł, wiceprezes PIS i były szef CBA. Jest to pewne wyzwanie, biorąc pod uwagę fakt, że przewidywana frekwencja to 10 tys. osób. Prawdopodobnie w marszu weźmie udział stowarzyszanie Polska Jest Najważniejsza. Ponadto swoją obecność zapowiadają liczni internauci, sympatycy prawicowych portali internetowych. Na dzień dzisiejszy chęci uczestnictwa w marszu nie wyrazili działacze narodowi, którzy 11 listopada szli w Marszu Niepodległości ONR i Młodzieży Wszechpolskiej.

Czytaj także: Rozruchy w Warszawie. "Marsz Niepodległości" zakończony.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

Leszek Małkowski
  • Leszek Małkowski
  • 06.12.2011 16:40

Dla koriny z 21:00 klapanie w łapki cwanemu, perfidnemu karierowiczkowi, który hitlerowskimi metodami dopchał się do władzy i wciąż je stosuje, wydaje się być patriotyzmem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
korina
  • korina
  • 05.12.2011 21:00

Ten marsz będzie tylko rozpaczliwym gestem ze strony nielicznych patriotów. Już nas sprzedali.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  Marta Czerwińska
  • Marta Czerwińska
  • 05.12.2011 20:50

!3 grudnia to dzień zadumy,dzień pamięci o tych co zgięli dla Polski.J.Kaczyński wraz ze swoimi poplecznikami chcą ten dzień zbezcześcić.Co ma wystąpienie Sikorskiego z rocznicą stanu wojennego???To zwykłe AWANTURNICTWO!!! Ten chory człowiek niszczy wszystko,Mam nadzieję,że 13 grudnia nie wielu da się nabrać i wyjdą na ulicę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
jeszcze normalny
  • jeszcze normalny
  • 05.12.2011 20:40

I będą szli ,z podniesioną ręką w geście " 5 piw proszę" i będą krzyczeć HEIL JAROSŁAW ! Czy to jest 13 .12, czy 10 każdego miesiąca ,czy 1.04 czy jakaś inna przypadkowa data, dla nich wszystko jedno . Pokazać tylko, że pis potrafi skibolić każdą uroczystość. A poza tym dlaczego oni ciągle dostają zgodę na swoje faszystowskie marsze?

Komentarz został ukrytyrozwiń
KUBA
  • KUBA
  • 05.12.2011 20:23

Jeżeli ktoś spróbuje zakłócić "Marsz Patriotów 13 Grudnia" to .... biada wam szajbusy z lewicy ,i lewactwo!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
brot
  • brot
  • 05.12.2011 19:21

Tak ,należy zaprotestować i wziąć udział w manifestacji 13 grudnia. Skoro nie ma dyskusji w sejmie i stawia się społeczeństwo przed faktami dokonanymi, to społeczeństwo powinno reagować. Ja jestem za Europą ojczyzn ,a nie za Stanami Zjednoczonymi Europy,w której zostaniemy zwasalizowani. Na skutek "mądrej" polityki nie mamy własnych banków,stoczni,przemysłu. Mamy zaś wielkie zadłużenie.Nawet ,jeśli doraźnie dziś ułatwia to nam przetrwanie kryzysu(?), to jaka przed nami przyszłość? W jakim stopniu będziemy mogli sami decydować o naszym państwie,jeśli uznamy dyktat możnych Europy?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Trybun ludowy
  • Trybun ludowy
  • 05.12.2011 19:12

Kryminalistów ,bojówkarzy,zadymiarzy wyprowadzić na "spacerniak".Może uda się internować Kaczńskiego,będzie miał oczekiwany życiorys!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
  • olek kan
  • 05.12.2011 18:23

ciekawe czy Palikot zaprosi przyjaciol z Niemiec.Sprawil by radosc premierowi

Komentarz został ukrytyrozwiń

Marszem tym prezes będzie hucznie obchodził trzydziestą rocznicę nieudanej próby internowania go przez władze stanu wojennego. A swoją drogą komuniści zrobili prezesowi świństwo nie chcąc go internować, a był on przecież niekwestionowany przywódca demokratycznej opozycji

Komentarz został ukrytyrozwiń
Anodina Katodina
  • Anodina Katodina
  • 05.12.2011 16:50

Szef Urzędu Bezpieczeństwa partii kaczystowskiej bierze się za przeprowadzenie przemarszu swoch bojówek z pochodniami. To woła o pomstę do nieba. Tam w Monachium Himler swego czasu też urządzał podobne plenerowe imprezy na ulicach. Cóż czasy się zmieniają i ludzie też ale efekt końcowy może być podobny. Rzeź czyli rzeźnia. Do tego prowadzą zabawy chłopców z pochodniami.