Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

107665 miejsce

Mariusz Kamiński: prezydent Komorowski silnie związany z wojskowym lobby

Były szef CBA, Mariusz Kamiński, był gościem programu "Kontrwywiad" w RMF FM. Poseł PiS wypowiedział się na temat konfliktu w prokuraturze oraz w kilku słowach skomentował najnowsze doniesienia w sprawie katastrofy smoleńskiej.

Podczas rozmowy z Konradem Piaseckim, Kamiński opowiedział się po stronie prokuratora Andrzeja Seremeta. Jak stwierdził, nie wyobraża sobie sytuacji, w której zastępca i "na dodatek wojskowy" publicznie atakuje swojego przełożonego. Wyraził także nadzieję, że "osamotniony" w walce Seremet, zwycięży w tym konflikcie.

Kamiński stwierdził też, że "prezydent jest od lat związany z lobby wojskowym", co wg niego ma tłumaczyć niechęć prezydenta do odwołania Parulskiego. Dodał też, że lobby wojskowe musi mieć duży wpływ, a jako przykład podał głosowanie w sprawie rozwiązania WSI. Bronisław Komorowski był wówczas jedynym politykiem Platformy, który głosował przeciwko zlikwidowaniu WSI.

W wywiadzie dla RMF FM, Kamiński mówił też o nowych faktach w śledztwie smoleńskim. Wspomniał, że popełniono błędy i należą się za nie przeprosiny m. in. żonie gen. Błasika.

Na temat teorii jakie a propos katastrofy smoleńskiej Antoni Macierewicz przedstawia w swych raportach, krótko odpowiedział: "Ja nie mogę mówić, że daję wiarę, czy nie daję wiary. Ja niczego nie wykluczam. Niestety nie mam zaufania od samego początku do sposobu, w jaki sposób to śledztwo było prowadzone".

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

orzel bialy
  • orzel bialy
  • 22.01.2012 17:57

kaminski to podsluchy podejrzenia oskarzenia przekrety .czy to aby nie ten maly rycerzyk nastepca kaczynskiego?

Komentarz został ukrytyrozwiń
franciszka
  • franciszka
  • 20.01.2012 20:24

Do pani Eli Sztychlickiej. Pyta pani co to jest lobbing wojskowy ! To to samo co poranna onanizacja w wykonaniu pułku i sanitariuszek.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kozdyra
  • kozdyra
  • 20.01.2012 13:26

Pan prezydent jest związany tylko z michą pełną żarcia i prezydentową. Inne sprawy ma w dupie. Może w wojsku trochę by pogrzebał jako dawny min. MON. I jeszcze polowanie tylko na kogo? Obojętnie. I tak czas płynie ... Ale fucha !

Komentarz został ukrytyrozwiń
adam
  • adam
  • 19.01.2012 20:14

"rzad Tuska musial placic za te bezpodstawne oskarżenia wysokimi grzywnami i przeprosinami" Te grzywny to około 3 mln złotych. Koszt utrzymania WSI 1 mld złotych. Dostrzegasz różnicę? Jak czerpiesz informacje z TVN albo TVN 24 zawsze je rewiduj bo daleko nie zajedziesz. 40% pracowników WSI było związanych z służbą Rosyjską. Pan Macierewicz pomylił się w kilku przypadkach. Zgadza się. Tu masz rację. Jeśli wszystkie oskarżenia zostaną uznane wtedy Skarb Państwa straci ok 3 ml złotych. Jeszcze ich nie stracił. Moim zdaniem mimo wszystko dobrze zrobił.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 19.01.2012 16:39

WSI to org. przestępcza, przez nikogo nie kontrolowana - zajmowała się przede wszystkim ,własnymi interesami ,a nie kontrwywiadem. WSI ,dawny aparat wychowany i związany ze służbami Rosyjskimi ,które to służby ze sobą współpracowały szkodząc Polsce!

Komentarz został ukrytyrozwiń

do Inki@ pewien pan Macierewicz z PiS rozwiazal WSI podajac tylko domysly pozniej rzad Tuska musial placic z te bezpodstawne oskarzenia wysokimi grzywnami i przeprosinami to chyba Inka@ znaczy ze ludzie z PiS umieja tylko bezpodstawnie kogos oskarzac nie posiadajac zadnych dowodow to chyba o czyms SWIADCZY!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

a partia PiS z prezesem na czele jest od lat zwiazana z LOBBY o.Rydzyka

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
  • Inka
  • 19.01.2012 15:10

"BUL" Komorowski == jest sterowany łapami ,dawnego rozwiązanego agenturalnego WSI . Komorowski jako jedyny z Platformy głosował przeciw, rozwiązaniu tej szkodliwej dla Polski formacji jakim było WSI! To chyba o czymś świadczy !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
elaszychlinska
  • elaszychlinska
  • 19.01.2012 14:20

No i pan Kamiński przedstawił lobbing : my [ czyli PiS ] lobbujemy za Seremetem ,bo to nasz wraz z zastępcami [ Engelking ] i wsadza się na siłę lobbing prezydentowi. Te czasy , kiedy lobbował we wszystkim śp Lech Kaczyński już minęły. Jeszcze mnie bardzo interesuje co to znaczy lobbing wojskowy ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
adam
  • adam
  • 19.01.2012 14:17

Fujara, Mongolski grabie, ile on takich jak ty szabelką poczęstował, ile on takim siniak na siniaku wbił śpiewając do ucha "Mości wać Pan, Drzewieckiego i Chlebowskiego sługusie, przeprosić już czas, lub powiedzieć dobranoc".