Facebook Google+ Twitter

Mariusz Pudzianowski vs Tyberiusz Kowalczyk na MMC Fight Club

Mariusz Pudzianowski zastąpi Marcina Najmana i zmierzy się podczas gali MMC Fight Club z byłym strongmanem Tyberiuszem Kowalczykiem. Walka odbędzie się 16 grudnia w Londynie.

To będzie drugi pojedynek dla Pudziana poza granicami kraju. / Fot. Mariusz Michalak Pierwotnie jedną z walk wieczoru na gali MMC Fight Club miał być pojedynek Marcina Najmana z Tyberiuszem Kowalczykiem w formule K1. "El Testosteron" stwierdził jednak, że organizatorzy nie wywiązali się z wcześniej ustalonych z nim warunków i poinformował, że walka się nie odbędzie. Jako rywal dla Kowalczyka zakontraktowany został Mariusz Pudzianowski. Zawodnicy skrzyżują rękawice na zasadach MMA.

To będzie drugi pojedynek dla Pudziana poza granicami kraju. W 2010 roku stoczył potyczkę z Timem Sylvią na gali Moosin, gdzie musiał uznać wyższość rywala.

Jak podaje branżowy portal MMAnews.pl, podczas gali w londyńskiej O2 Indigo Arena w walce wieczoru wystąpi najlepszy zawodnik wagi ciężkiej w Polsce - Damian Grabowski. Jego rywalem będzie były strongman i zawodnik federacji UFC Oli Thompson. Pojedynek stoczy także Sebastian Grabarek, którego rywalem będzie Paul Reed znany z występów na ringu KSW.

Obecnie trwają negocjacje w sprawie ewentualnej transmisji telewizyjnej z gali.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.