Facebook Google+ Twitter

Mariusz "Toto" Totoszko: Teraz jest Volver!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-01-18 12:05

Od jesieni 2009 r. jest wokalistą w zespole Volver, w którym odnosi sukcesy i odbiera wiele nagród. Ostatnio zespół dostał Złotą Płytę za krążek "10 historii o miłości".

Mariusz "Toto" Totoszko - podczas jednego z koncertów Volver. / Fot. Z albumu autorkiMamy styczeń 2012, czyli dobry czas na podsumowania. Jak oceniasz 2010 rok, który był najlepszy w historii Volver?
Rok 2010 był absolutnie skoncentrowany na zespole. Ogromna praca i zaangażowanie opłaciło się w 100 proc. Tak szczerze wszystko zaczęło się od wygrania festiwalu Top Trendy w kategorii "Trendy". Do tego czasu niewielka ilość ludzi wiedziała kto to jest Volver. Ta nagroda dała nam skrzydła i ruszyliśmy ostro do przodu. Kolejna nagroda potwierdziła, że naprawdę mamy mnóstwo fanów i nasze piosenki się podobają. Zakończeniem nagród festiwalowych była Superjedynka na festiwalu w Opolu za Debiut Roku. Przeszliśmy ten rok mocno pracując i wierząc w nasz zespół. Między festiwalami Volver miał próby i grał koncerty. Muszę tu wspomnieć również o trzech nagrodach dodatkowych. Radio Fama przyznało nam nagrodę za Debiut Roku a ja dostałem za Wokalistę Roku.
Poza tym było jeszcze 3. miejsce na RMF FM, a to totalny sukces oraz 1. miejsce na Kultowy przebój lata w radio Wawa.

Tomek dodatkowo zdobył pierwsze miejsce w charytatywnym turnieju golfowym i dostał statuetkę Tak, ten rok należał do nas ale Volver nie odpuszcza w następnych, czego przykładem był koncert sylwestrowy. Idziemy do boju!

Wychowałeś się we Wschowie. Jakie wspomnienia wiążesz z tą miejscowością?
Wschowa jest dla mnie ukochanym miastem. Mam wiele wspomnień, a przede wszystkim pierwsze zespoły i pierwsze miłości. Na szczęście mieszkają tam moi rodzice i zawsze mogę swobodnie jechać w odwiedziny. Ale tak naprawdę z perspektywy czasu dopiero dziś doceniam urok tego miasta. Jakby takie małe włoskie miasteczko. Polecam.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.