Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

600 miejsce

Mariusz Totoszko ft. Rey Ceballo: Cover hitu lata [POSŁUCHAJ]

Utwór "Despacito" z repertuaru Luisa Fonsiego (ft. Daddy Yankee) jest bez dwóch zdań hitem tych wakacji! Usłyszeć można go wszędzie, nawet kilka razy dziennie, albowiem w zawrotnym tempie stał się numerem jeden wielu rozgłośni radiowych.

Piosenka cieszy się powodzeniem wśród słuchaczy, ale również zaskarbiła sobie uznanie w środowisku muzycznym. Jedni śmieją się, że wyprzedzili Luisa Fonsiego swoją piosenką w liście przebojów, a drudzy...nagrywają własną wersję kawałka. Do tego właśnie grona zalicza się Mariusz Totoszko, wokalista i frontman działajacej w latach 2009 - 2014 popowej grupy muzycznej VOLVER. Po tym, jak odszedł z zespołu, skupił się na karierze solowej, nagrał m.in piosenkę "Wieczorem" (2015).
Mariusz Totoszko ft. Rey Ceballo: Despacito Posłuchaj! https://www.youtube.com/watch?v=-UtREAuWxcg&t=163s / Fot. Fot. Facebook/zdjęcie nadesłane
Teraz Mariusz wraca że zdwojoną siła. Na swoim oficjalnym profilu wydał oświadczenie, w którym tłumaczy powody nagrania swojej odsłony utworu. Jego słowa poruszyły wiele osób.
Mariusz Totoszko ft. Rey Ceballo: Despacito (posłuchaj)
Do nagrania coveru zaprosił Reya Ceballo, a całość opatrzył dwoma obrazami, pokazywanymi na przemian - obrazem z nagrania i mini - teledyskiem w wersji czarno - białej.

Utwór zaprezentował podczas zakończonego w ostatnich dniach Festiwalu Top of the Top w Sopocie. Jego wykonanie wywołało lawinę gratulacji i komentarzy. "Despacito" na pewno pojawi się jako piosenka obowiązkowa na najbliższych koncertach solowych Mariusza. Nie wiadomo, kiedy wokalista nagra autorski utwór, ale miejmy nadzieję, że niedługo.

Utwór do pobrania. Kliknij TUTAJ
Oficjalna strona Mariusza Totoszko kliknij TUTAJ

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.