Facebook Google+ Twitter

Marka Kler świętuje 40. jubileusz

Marka Kler, jeden z najbardziej docenionych nie tylko w Polsce, ale i na świecie producentów ekskluzywnych mebli wypoczynkowych świętuje w tym roku jubileusz 40. lecia.

Okazją do podsumowania dokonań firmy oraz zaprezentowania planów na przyszłość będzie bankiet, który odbędzie się w najbliższy piątek 20 września w salonie firmowym marki, przy ul. Wadowickiej 8A w Krakowie. Symboliczne świeczki na imponującym 15. kg torcie w kształcie sofy zdmuchnie sam Piotr Kler, założyciel marki.
Firma Kler została założona w 1973 roku przez Piotra Klera. To on dbając o detale wykończenia, najwyższą jakość materiałów i opierając się o najlepsze tradycje rzemiosła rozwinął niewielki warsztat w firmę o ugruntowanej pozycji na rynku w Polsce i poza jej granicami. Dzięki zamiłowaniu do perfekcji wpajanej przez lata współpracownikom udało się zbudować wiarygodność i zaufanie wśród klientów. Nadanie marce własnego nazwiska stało się bowiem olbrzymim zobowiązaniem i gwarancją wykonania każdego mebla z najwyższą starannością.
W piątkowy wieczór goście imprezy będą mieli okazję spotkać się osobiście z twórcą marki oraz poznać bliżej historię powstania firmy. Ponieważ Kler od samego początku konsekwentnie łączy tradycję wykonania z nowoczesnym, światowym designem zostanie zaprezentowana najnowsza kolekcja mebli Kler by Mediolan 2013, która miała swą premierę na prestiżowych targach Salone Internazionale del Mobile. Wydarzenie uświetni pokaz ekskluzywnej mody męskiej RUDOLF & CO oraz koncert jazzowy w wykonaniu Midnight Band. Imprezie towarzyszyć będzie wernisaż fotografii Małgorzaty Pióro. Partnerami spotkania są BNP Paribas Bank Polska S.A., Cukiernia Michalscy, Decorto.pl oraz Organique.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.