Facebook Google+ Twitter

Marka Smirnoff z twarzą Madonny

Smirnoff Nightlife Exchange Project ma na celu zaangażowanie 10 milionów ludzi z 50 krajów w odkrywanie, dzielenie się i wymienianie oryginalnymi doświadczeniami życia nocnego. Madonna będzie nowa twarzą kampanii Smirnoffa.

 / Fot. Materiał promocyjny producenta reklamyW ramach tej akcji, Smirnoff Nightlife Exchange Project wybrany zostanie najlepszy z tancerzy, który dołączy do zespołu Madonny podczas jej najbliższej trasy koncertowej. Obecnie Madonna promuje markę Smirnoff w 50 krajach. Polską twarzą akcji marki Smirnoff była znana celebrytka Anna Mucha.

Jeżeli jesteś chętny i do wzięcia udziału w konkursie to
musisz przesłać 60-sekundowy klip wideo z pokazem swoich tanecznych umiejętności. Jeżeli okażesz się na tyle dobry , że zostaniesz zaakceptowany to dostaniesz szansę zaprezentowania się na żywo przed Madonną podczas jednej z 50 imprez w ramach akcji marki Smirnoff.

Zwycięzca tego pojedynku pojedzie w trasę koncertową jako tancerz w jej zespole. Szczegóły tej akcji można znaleźć na stronie Smirnoff’a lub na YouTube, a także na Facebooku.

W tym programie Polska będzie uczestniczyć po raz drugi. W zeszłym roku nasz kraj również został wybrany przez markę Smirnoff i należał do grupy 14 państw objętych Smirnoff Nightlife Exchange Project


Źródło: http://www.dlahandlu.pl/handel-tradycyjny/marketing/madonna-twarza-nowej-kampanii-marki-smirnoff,16274.html

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.