Facebook Google+ Twitter

Marketing w mediach społecznościowych. Wybór czy konieczność?

Media społecznościowe to jeden z najgorętszych tematów w marketingu w ostatnich latach. Często utożsamiane z najpopularniejszym Facebookiem (mylnie!) stanowią niespotykaną zmianę w komunikacji.

Marketing w mediach społecznościowych. Wybór czy konieczność?
22 maja, godz. 17.00 / Poznań

Media społecznościowe to jeden z najgorętszych tematów w marketingu w ostatnich latach. Często utożsamiane z najpopularniejszym Facebookiem (mylnie!) stanowią niespotykaną zmianę w komunikacji, nie tylko pomiędzy ludźmi, ale również podmiotami gospodarczymi i konsumentami - mówi Bartłomiej Rak z Socjomanii. Podczas majowego spotkania Klubu Kobiet Przedsiębiorczych uczestniczki będą rozmawiać o tym, dla jakich podmiotów social media mogą być "żyłą złota", a dla kogo będą tylko nieprzemyślanym działaniem opartym o rynkową modę.

Organizatorem spotkania jest poznański Klub Kobiet Przedsiębiorczych. Główną ideą działalności Klubu jest stworzenie platformy do wymiany biznesowej i ideowej dla kobiet, prowadzących własną działalność gospodarczą oraz tych piastujących decyzyjne stanowiska w rozmaitych firmach. Działania te służą zarówno wspieraniu postaw przedsiębiorczości wśród kobiet, poprzez poszukiwanie nowych partnerów biznesowych, jak również promocji pozytywnych wzorców na zewnątrz.

Klub Kobiet Przedsiębiorczych powstał w kwietniu 2008 roku, jako nieformalna inicjatywa. Przez ponad cztery lata realizował swoje działania w formie comiesięcznych spotkań Kobiet Przedsiębiorczych. W 2011 roku Klub podjął decyzję o rozszerzeniu zakresu działalności, tak by kobiety, które zdecydują się na członkostwo mogły rozwijać sieć kontaktów biznesowych, zarówno w sferze wirtualnej, jak i podczas wydarzeń organizowanych przez Klub.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.