Facebook Google+ Twitter

MARR uczy jak pozyskiwać i wdrażać fundusze unijne

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego od 19 do 21 maja organizuje szkolenie "Pozyskiwanie i wdrażanie funduszy unijnych". Kurs jest przeznaczony dla studentów, absolwentów publicznych i niepublicznych szkół wyższych.

Logotyp Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego / Fot. MARRSzkolenie skierowano dla studentów zainteresowanych nabyciem praktycznej wiedzy z zakresu funduszy unijnych oraz umiejętności samodzielnego opracowania projektów i pisania wniosków o dofinansowanie z funduszy unijnych. Osoby do 25 lat, które wezmą udział w szkoleniu mogą wystartować w konkursie „Matryca logiczna”. Na zwycięzców konkursu czeka nagroda w postaci wyjazdu do Szwecji na międzynarodowe warsztaty z przedsiębiorczości

Studenci i absolwenci dzięki, różnego typu programom mogą zmaterializować marzenia o własnej działalności gospodarczej. Przewagą studentów w gospodarce rynkowej jest innowacyjność oparta na wiedzy i umiejętnościach uzyskanych podczas studiów. Ale przejście od pomysłu do realnego zaistnienia na rynku i założenie własnej firmy oraz pozyskania funduszy na rozwój firmy zniechęca niejednego studenta czy absolwenta.

Szkolenie realizowane przez MARR ma pomóc przezwyciężyć obawy i brak wiedzy czy umiejętności. W trakcie trzydniowego kursu, który obejmuje łącznie 24 godziny, Magdalena Szczygło (specjalistka ds. funduszy unijnych, która posiada doświadczenie z zakresu pozyskiwania funduszy zewnętrznych, budowania projektów, zarządzania projektami) omówi:

- jak uzyskać dofinansowanie z funduszy unijnych,
- jak napisać wniosek o dofinansowanie projektu,
- poznać narzędzia do opracowania projektów, które poleca Komisja Europejska oraz nauczyć się stosowania tych narzędzi,
- podnieść kwalifikacje w zakresie wiedzy o funduszach unijnych oraz umiejętności pisania wniosków.

Osoby, które nie ukończyły 25 lat, a wezmą udział w szkoleniu, mogą startować w konkursie na oryginalną matrycę logiczną projektu. Konkurs ma przygotować projekt, opisany w przejrzystej i precyzyjnej formie.

Zapisy i więcej informacji można znaleźć na:
stronie internetowej: Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego,
oraz w Departamencie Rozwoju Przedsiębiorczości i Kształcenia Kadr MARR: tel. 012-617-66-72 oraz e-mail: szkolenia@marr.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.