Facebook Google+ Twitter

Marsz dla Jezusa w Łodzi. Zdjęcia

Mimo mroźnej pogody, setki młodych przeszło w niedzielę palmową w Marszu dla Jezusa. Spotkanie rozpoczął radosny "taniec chwały", zaś każdy uczestnik otrzymał na pamiatkę breloki z napisem: "Nie wstydzę się Jezusa!".

1 z 13 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Spotkanie rozpoczął radosny taniec chwały. Fot. P. Drzewiecki
Spotkanie rozpoczął radosny taniec chwały. Fot. P. Drzewiecki

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

3455
  • 3455
  • 24.04.2012 16:09

O chrześcijaninie – wyznawcy plemiennego Jahwe – mentalnym i duchowym Żydzie. opolczykpl.wordpress.com/2012/04/20/podstepny-owoc-jahwizmu/

Wspieraj rodzimą kulturę i tradycję jeśli czujesz się Polakiem ,religie z nad Jordanu nie są religiami Europejczyków slowianskawiara.hekko.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=4 75&Itemid=1

“Żydochrześcijaństwo jest religią wojującą, dlatego uzurpując sobie prawo do jedyniesłuszności działa tak, a nie inaczej – ale czego innego się spodziewać po religii będącej odłamem judaizmu ?Judeo chrześcijaństwo jest nie tylko odłamem judaizmu, ale też przenosi ze sobą żydowską mentalność – żydzi dzielą ludzi na żydów i gojów (niewierzących), muzułmanie na muzułmanów i niewiernych, a chrześcijanie na chrześcijan (co ciekawe każdy odłam chrześcijaństwa uważa się za ten jedyny prawdziwy,a każdy inny za herezję :D ) i pogan.Taka cecha religii semickich – zawsze jest podział na My(najlepsi ponad wszystkimi innymi)i Oni(inni gorsi grzeszni podludzie). ” http://www.taraka.pl/cotopoga

Komentarz został ukrytyrozwiń
3455
  • 3455
  • 04.04.2012 15:17

Nieuctwo jest matką prawdziwej pobożności - Grzegorz I Wielki, papież (590-604), święty kościoła katolickiego i prawosławnego, Doktor Kościoła.

Większość wierzących katolików w Polsce żyje w błogim przekonaniu, że ich wiara powstała od razu w obecnej formie, jeszcze za życia jej domniemanego “założyciela”, Jezusa/Joszue. Następnie była jedynie przekazywana z pokolenia na pokolenie i tak przetrwała do dnia dzisiejszego. W międzyczasie od “jedynie prawdziwego pnia świętej wiary” odpadały złe, spróchniałe gałęzie, takie jak prawosławie, czy protestantyzm.
Przypomnę w tym miejscu, że imię Jezusa/Joszue w języku aramejskim – ówczesnym codziennym języku Żydów – oznaczało “Jahwe jest zbawieniem”.

Co wiemy o życiu i działalności Jezusa/Joszue?
Z góry należy w tym miejscu zaznaczyć, że ewangelie z historycznego punktu widzenia mają wartość zerową (o tym za chwilę). Natomiast ze źródeł pozachrześcijańskich o Jezusie/Joszue wiemy b. niewiele. A więc wiemy na pewno, że taki rzeczywiście żył (choć jego data urodzin i śmierci są nieznane) i że “został ukrzyżowany za prokuratora Judei Poncjusza Piłata”.

Już z samą datą urodzin Jezusa/Joszue są problemy.
I tak wg. ewangelii Mateusza Jezus/Joszue urodził się, kiedy w Judei panował z łaski Rzymu król Herod – ten od rzezi niewiniątek w Betlejem. Problemem jest to, że Herod zmarł 4 lata przed…”Chrystusem”. Mało tego… Wg. ewangelii Łukasza Jezus/Joszue urodził się w Betlejem do którego jego rodzice przywędrowali z Galilei na spis ludności. Problem polega na tym, że takie spisy odbywały się wówczas w prowincji syryjskiej (do której należała Palestyna) co 12 lat. Na pewno miał taki spis miejsce w 6 roku n.e. Tak więc Jezus/Joszue mógł się urodzić albo 6 lat po, albo 6 lat przed “Chrystusem”.
Tak więc mamy sytuację, że co roku chrześcijaństwo obchodzi “Boże Narodzenie”, dodatkowo rok owego “narodzenia” przyjęto na Zachodzie za rok przełomowy – przed i po “Chrystusie” – a wciąż nie wiadomo – w którym roku Jezus/Joszue rzeczywiście się urodził. Tym bardziej nie są znane miesiąc i dzień owych “narodzin”. Pierwsza wzmianka o 25 grudnia jako dacie urodzin Joszue pochodzi z roku 204. Niestety Hipolit Rzymski nie podał, skąd ją wytrzasnął. Nadmienię jedynie, że ksiąg parafialnych w czasach Jezusa/Joszue w Judei nie prowadzono.
W Rzymie obchodzono Boże Narodzenie początkowo 6 stycznia. Pod koniec IV w przeniesiono je na 25 grudnia, aby w ten sposób zastąpić nim obchodzone w tym dniu pogańskie święto słońca Sol Invictus.

http://opolczykpl.wordpress.com/2012/04/04/katolicyzm-swieta-wiara-ojcow-naszych/

Komentarz został ukrytyrozwiń
3455
  • 3455
  • 03.04.2012 15:37

breloki z napisem: "Nie wstydzę się Jezusa!". Wstydzę się że jestem Polakiem dlatego wyznaję religię semicką zamiast Słowiańskiej.

Komentarz został ukrytyrozwiń
3455
  • 3455
  • 03.04.2012 15:34

Eh żydzi żydzi...żydzi duchowi,POlacy modlący się do rabina uczącego że nie jest bogiem.

Ewangelia według świętego Marka 13,32 – Niewiedza Jehoshua świadczyła o tym, że Jehoshua nie jest takim samym Bogiem jak Ojciec.
"Lecz o dniu owym lub godzinie nikt nie wie, ani aniołowie w niebie, ani Syn, tylko Ojciec."

Ewangelia według świętego Marka 10,18 Sam Jehoshua nie uważa się za Boga.
"Jehoshua mu rzekł: Czemu nazywasz Mnie dobrym? Nikt nie jest dobry, tylko sam Bóg."

Ewangelia według świętego Jana 20,17 Jehoshua nazywa Ojca swym Bogiem, a więc nie jest takim samym Bogiem jak Ojciec.
"Rzekł do niej Jehoshua: Nie zatrzymuj Mnie, jeszcze bowiem nie wstąpiłem do Ojca. Natomiast udaj się do moich braci i powiedz im: Wstępuję do Ojca mego i Ojca waszego oraz do Boga mego i Boga waszego."

"Słyszeliście, że wam powiedziałem: Odchodzę i przyjdę znów do was. Gdybyście Mnie miłowali, rozradowalibyście się, że idę do Ojca, bo Ojciec większy jest ode Mnie".Ew. Jana 14,28
Czyli Ojciec i Syn są RÓŻNI.


Dlaczego w takim razie katolicy uznali boskość Jehoshue?
Ponieważ uchwalił ją sobór nicejski ,demokratycznie,większością głosów prawie 400 lat po jego śmierci.Ewangelia Mateusza 15:24,Jehoshua mówi:"Jestem posłany TYLKO dla zmarłych owiec Izraela"

Katolicy wyznają religię Szawła,to on wymyślił misję i nawracanie sprzeciwiając się w ten sposób nauce Jezusa z NAZARETU (nie z Gdańska ani Krakowa).Chrześcijaństwo prawdziwe przestało istnieć w IV wieku.

Na temat krzyża
http://bialczynski.wordpress.com/2010/05/13/9927/

Polska ma swych królów na banknotach ,jeśli ktoś nie potrafi przestać modlić się do Jehowy zwanego czasem Ojcem Adonai pan Jehoshue(dla niepoznaki),niech wyjedzie do swojej świętej ziemi.

Katolicki “patriotyzm”

“Cóżby ci przyszło z wolnej ojczyzny, gdyby Kościół miał na tym stracić”

Cytat z książki dla harcerzy "Czuj duch" ksiądza Kazimierza Lutosławskiego napisanej krótko po odzyskaniu przez Polskę niepodległości.

“Religijni imperialiści nie ustają w wymyślaniu coraz intensywniejszych metod zniwelowania narodowej duszy u wszystkich narodów. Na dwudziestym stuleciu legło już piętno różnych idei stworzenia jednej wszechświatowej religii na osnowie chrześcijaństwa (na przykład “Róża świata” Andriejewa i in.). Celem tych zabiegów jest wytworzenie jednolitej, bezkształtnej masy ludzi pozbawionych narodowej odrębności – takich biologicznych robotów posłusznych cudzej woli. ”

“Tak więc religia światowa występuje w roli dobrze zamaskowanego narzędzia walki politycznej o stworzenie jedynego religijnego światowego imperium. W takiej walce politycznej dają o sobie znać dwa biegunowo przeciwne dążenia: pierwsze – wola narodów zachowania swej tożsamości, czyli walka o życie narodu; drugie – dążenie pewnych politycznych kół do dominacji w świecie, co pragnie się osiągnąć drogą niwelacji narodowych odrębności i upowszechnienia przez światowe religie międzynarodowych idei, tak zwanych wartości ogólnoludzkich. ”

“Tysiącletnia niewola duchowa, jakiej poddana była Ukraina wraz z innymi bratnimi narodami słowiańskimi, nauczyła nas wielu rzeczy. Ale i chrześcijańskie imperium obrosło przez ten czas doświadczeniem i znacznym kapitałem. Siły obu stron są na razie nierówne, ale narodom oczy poczynają się już otwierać. Na Ukrainie zaczęło się to przed drugą wojną światową. W roku 1934 młody badacz folkloru Wołodymyr Szajan podczas pobytu w Karpatach zaobserwował starodawny obrzęd, zachowany z czasów pogańskich, a mianowicie święcenie ziarna przed zasiewem. Było to dlań olśnieniem, które stało się pobudką do dalszej pracy, do poszukiwań źródeł myśli religijnej Prasłowian i w ogóle Indoeuropejczyków. ”

“Naród kładzie na swych bogach pieczęć swej narodowości”

http://toporzel.pl/teksty/halinaf.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.