Facebook Google+ Twitter

Marsz dla Jezusa w Poznaniu!

W najbliższą sobotę tj. 11.10.2014 ulicami Poznania przejdzie kilkutysięczny tłum z transparentami i z śpiewem na ustach. Chrześcijanie różnych wyznań zjednoczą się w ramach Marszu dla Jezusa.

 / Fot. materiały organizatoraUczestnicy zgromadzą się w samo południe na placu Adama Mickiewicza przy pomniku Dwóch Krzyży, a następnie przejdą ulicami: Św. Marcina, Ratajczaka, Strzelecką, Półwiejską i Podgórną do pl. Wolności. Tam czekają nas liczne atrakcje muzyczne. Na scenie zobaczymy takich wykonawców jak: Epik Fail (rock), Zespołu Projekt Ambasador (rock, Gospel, worship), Grzegorz Kloc,Justyn Czekańskiego (hip-hop),Beverly Minor (Gospel), Zespół Grupy Uwielbienia Koinonia (blues), CorTuum,oraz Kolah.

Organizatorzy pomyśleli również o najmłodszych uczestnikach wydarzenia; podczas trwania koncertów będą mogli brać udział w licznych grach, konkursach i zabawach. Natomiast ich rodzice będą mogli skorzystać z prelekcji dotyczących wychowania swoich pociech na bazie chrześcijańskich wartości. Radą służyć będą pedagodzy z poznańskiej Szkoły podstawowej i gimnazjum im. króla Dawida. Jest to placówka, która działa w oparciu o wartości chrześcijańskie, mająca poparcie katolickich i protestanckich środowisk.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Skoro ruszyliśmy sprawę lansowanych przez celebrycko-medialny duet "wyczynówek", czyli długodystansowych biegów, to warto zwrócić uwagę, że budowa człowieka nie sprzyja takim wyczynom.
Nam łatwiej i zdrowiej uprawiać "chodziarstwo" (fachowo: chód sportowy). W tym stylu wystarczy wykonać 10 tys. kroków dziennie, by zachować fizyczną kondycję i sprawność, które są nieodzowne dla utrzyma dobrej kondycji organizmu.

Zatem marsze zdrowe są, lecz nie te ślamazarne, pozbawione tempa.
Poza tym szkoda stawów kolanowych na trzaskanie nimi o bruk, bo i bez tego wysiadają w tempie spadających kartek kalendarza...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Marsze są zdrowe. :) W przeciwieństwie do lansowanych przez celebrycko-medialny duet "wyczynówek", w rodzaju długodystansowych biegów.

Może więc hasło: cała Polska maszeruje, przekształcone w czyn, nie jest takie głupie ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Najpewniej stara kadra rekrutuje się z tych, którzy "nigdy" nie uczestniczyli w marszach pierwszomajowych słusznie minionego czasu. Dzisiaj odbijają sobie zaprzepaszczoną stratę -;)

A poważnie - świetna okazja przypomnieć "Marszowicza", dlatego polecam zajrzeć pod link załączony przez Marka Ch.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Internet już w ewangelizacji nie wystarcza? Zawsze pomoże MARSZOWICZ...

link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na koniec tego "marszu" będzie jeszcze jeden punkt programu-taca ,tace pośród owieczek ..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.