Facebook Google+ Twitter

Marsz dla Życia i Rodziny w Bydgoszczy [Zdjęcia]

Już po raz drugi w Bydgoszczy odbył się Marsz dla Życia i Rodziny, który przeszedł ulicami centrum miasta. W tym roku wyznaczono nową trasę, ale ze względu na deszcz odwołano piknik.

1 z 14 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Marsz rozpoczął się o godzinie 14, ale o 13 zaczęła się msza w Bazylice. Podobnie jak rok temu, marsz wyruszył właśnie z tego miejsca. fot. Marek Wiśniewski
Marsz rozpoczął się o godzinie 14, ale o 13 zaczęła się msza w Bazylice. Podobnie jak rok temu, marsz wyruszył właśnie z tego miejsca. fot. Marek Wiśniewski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Polecam również relację z zeszłego roku: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wiem, ponieważ ogólnie internet dość słabo mi działa, zwłaszcza wgrywanie zdjęć. Podobny problem miałem na facebooku, co dowodzi, że doświadczam tego problemu lokalnie, a serwis działa oczywiście bez zarzutu. Nawet w sumie przez chwile nie podejrzewałem serwisu, bo od razu sprawdziłem, czy moge wgrać zdjęcia na innych stronach i wszędzie miałem ten sam problem. Na szczęście udało się wstawić pewną część materiału:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Być może rzeczywiście jest to związane z łączem. W naszym przypadku zdjęcia dodają się szybko i sprawnie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wiem, ale zdjęcia się nie ładują:) Potrafi mi się zatrzymać nawet na 99% i już wtedy się dalej nie ładuje, czyli nie jest wstawione do galerii. Dlatego jak już uda mi się wstawić, to dodaję tekst i zapisuję pojedyńczo, bo i tak udaje mi sie wstawić jedno zdjęcie raz na 7 prób. Przepraszam jeśli powoduje to pewne zamieszanie, ale udało mi się już wstawić kilkanaście zdjęć. Jest to trochę długi i monotonny proces, ale od Marszu dla Życia i Rodziny rozpocząłem rok temu moją pracę dla link i dlatego tak bardzo zależało mi na tegorocznej relacji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Marku, polecam Ci zapisywanie materiału w wersji roboczej. Możesz najpierw wgrać fotki, zapisać galerię, dodać kilka opisów, zapisać itd. Wtedy niczego nie powinieneś stracić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

:) szkoda jednak, że przygotowałem 20. kilka godzin pracy i dość spora frustracja przy publikacji materiału. niestety nie po raz pierwszy mnie to spotyka, już takie sytuacje się zdarzały i nawet ostatnio musiałem jeden artykuł opublikować z jednodniowych opóźnieniem. Będę się jednak starał wstawiać resztę zdjęć:) Ładuję je pojedyńczo i patrzę w napięciu, czy aby żółty paseczek będzie się powolutku przesuwał, czy też może zatrzyma się przy samym końcu:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobry reportaż to właśnie 6-8 zdjęć, więcej kadrów nuży.
Może to jakiś fita jakościowy działa? :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witam, straszne problemy techniczne wymusiły na mnie zmniejszenie galerii z 20 zdjęć do zaledwie 7. Wstawiałem te kilka zdjęć wczoraj od 19 do 2 w nocy i dzisiaj rano od godziny. Nie wiem na czym polega problem, ale nie zdziwi mnie kolejna "awaria" w firmie, która mi internet dostarcza. Co jakiś czas wstawianie na czas artykułów z ważnych wydarzeń może być bardzo ciekawym przeżyciem, zwłaszcza, że czas jest tutaj bardzo istotnym czynnikiem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.