Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

24238 miejsce

"Marsz dla Życia i Rodziny" w twoim mieście

"Marsze dla Życia i Rodziny" przejdą przez ponad 40 miast Polski już w najbliższą niedzielę, 3 czerwca. Uczestnicy wyrażą w ten sposób swoje stanowisko w sprawie kierunku polityki rodzinnej i stosunku do życia poczętego.

Plik ściągnięty z zakładki "Do pobrania" ze strony www.marsz.org / Fot. www.marsz.orgMarsze dla Życia i Rodziny odbywają się już od 2006 r., z każdym rokiem cieszą się coraz większą popularnością w naszym kraju. W tym roku lista miast przez które przejdą marsze liczy 45 pozycji. Jest to swoiste święto rodziny, ukazanie jak wielkie szczęście można na tej drodze osiągnąć. Uczestnicy chcą zwrócić także uwagę opinii publicznej, oraz rządzących na dwie fundamentalne dla społeczeństwa sprawy.

Pierwszą z nich jest miejsce rodziny i jej status. Od wielu lat państwo bardziej przeszkadza niż pomaga w budowaniu trwałych rodzin, o których socjologowie twierdzą, że są podstawą i fundamentem społeczności.

Drugą rzeczą jest obrona tych, którzy sami są zbyt słabi, aby się bronić. Chodzi o dzieci poczęte , które w myśl polskiego prawa można zabić, pod warunkiem, że miały pecha rozpocząć swoje życie w wyniku gwałtu lub rozpoznano ich niepełnosprawność.

Ja osobiście popieram oba postulaty, gdyż sam jestem szczęśliwym mężem i ojcem. Przekonują mnie też argumenty za obroną życia, gdyż są merytoryczne w przeciwieństwie do argumentów środowisk pro-aborcyjnych. Można by pisać długo, ale jedyne co nadmienię to to, że takie nauki jak biologia, medycyna i genetyka stwierdzają jednoznacznie, że człowiekiem się jest od chwili poczęcia.

Tak więc ja się wybieram i zapraszam każdego, kto chciałby radośnie i owocnie przeżyć niedzielne popołudnie.

Informacje szczegółowe o organizowanych marszach można znaleźć na stronie www.marsz.org


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.