Facebook Google+ Twitter

Marsz Jamników 2010 już wkrótce w Krakowie

Już w najbliższą niedzielę, 5 września, w Krakowie odbędzie się coroczny "Marsz Jamników". Wielbiciele czworonogów spotkają się o godzinie 11.45 przed Barbakanem.

 / Fot. Bogusław ŚwierzowskiMarsz Jamników organizowany jest przez "Radio Kraków". Impreza odbędzie się 5 września 2010 w Krakowie.

Właściciele czworonogów spotykają się o godzinie 11.45 przed Barbakanem, skąd przemaszerują na Rynek Główny. Na scenie przy Ratuszu nastąpi powitanie wszystkich przybyłych gości, podsumowanie działań , rozstrzygnięcie konkursów na portret jamnika oraz na najciekawszy strój jamniczy, inspirowany 600-leciem bitwy pod Grunwaldem.

Marsz Jamników (Program)

11:45 Zbiórka przed Barbakanem i formowanie pochodu
12:00 Rozpoczęcie pochodu sprzed Barbakanu pod Ratusz
12:20 Przybycie pochodu przed Ratusz i rozstrzygnięcie konkursów na portret jamniczy, na najciekawsze opowiadanie lub inną krótką formę literacką, której tematem będzie jamnik oraz na najciekawsze przebranie jamnika inspirowane 600-leciem bitwy pod Grunwaldem
14:00 Zakończenie imprezy.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

lusia
  • lusia
  • 06.09.2010 19:31

Moja suka jamniczyca tez jest pełnoprawnym czlonkiem rodziny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zapewne będzie to sympatyczna impreza, bo jamniki same z siebie są sympatyczne, aczkolwiek strasznie dumnie i niezależne (samce).Mielismy przez 15 lat krótkowłosego Donalda, paskuda był, swoich szanował , ale gryzł obcych a czasami gości.Ale był członkiem rodziny, pełnoprawnym.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.