Facebook Google+ Twitter

"Marsz Niepodległości" czy zadyma? Manifestanci starli się z policją

O godzinie 15 miał się rozpocząć w Warszawie Marsz Niepodległości. Zanim jednak do niego doszło, na placu Konstytucji starli się uczestnicy manifestacji i policja. Rannych zostało kilku policjantów. Policja użyła armatek wodnych i gazu łzawiącego.

1 z 20 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Spokój po stronie Kolorowej Niepodległej Fot. Filip Chochół
Spokój po stronie Kolorowej Niepodległej Fot. Filip Chochół

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (22):

Sortuj komentarze:

gość
  • gość
  • 22.04.2012 12:44

A PO się cieszy, że część czubów uwierzyła w antypolskość PiS.
To jest manipulacja :-)
Tak trzymać czubki :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
  • olek kan
  • 12.11.2011 19:05

a przed powstaniem PO wszyscy byli ciemni jak rozumiem?Gratuluje Tuskowi elektoratu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ptaszynski
  • ptaszynski
  • 12.11.2011 18:14

antyeuropejskość pisiaków to znana rzecz i bedą teraz bębnić o niemcach potem o ruskich i tak w kółko macieju aż lud zgłupieje no nie cały oczywiście bo większość została oświecona przez PO

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
  • olek kan
  • 12.11.2011 12:35

polowa zatrzymanych to Niemcy.Sciagnieci tu przez Ruch Palikota rozwalaja nam swieto narodowe.A w mediach co? A no tradycyjnie atak na prawice.

Komentarz został ukrytyrozwiń
jędrzej
  • jędrzej
  • 12.11.2011 12:27

najbardziej to dzieli PIS ten smolensk brzoza macierewicza ekcesy pod pałacem ekcesy z wystawą w brukseli no skandaliczne zachowanie PIS

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 12.11.2011 12:25

zadyma tak jest w chicago waszyngtonie i w nowym yorku tam tysiące arezstowano i w atenach i lonndynie to można tylko ograniczać ale nie wyplenić a zakazywanie manifestacji to nie ta droga

Komentarz został ukrytyrozwiń
Znawca
  • Znawca
  • 12.11.2011 10:22

@brunhilda
Tu piszemy po polsku bo to Polska właśnie. A nie głupoty po śląsku. Piszesz jako anonim. A cuchnie od ciebie tchórzem bo taki jesteś.

Komentarz został ukrytyrozwiń
brunhilda
  • brunhilda
  • 12.11.2011 09:47

@Arkadiusz GYMBKA !
A kajś ty buł giździe jedyn? Co ześ widzioł ? Cojś zrozumioł ? Ni chu,chu i tak se myślom. Ty zrobioł ześ ta zadyma ! A jakbych pizła w ta gupioł papa to byś się osroł na miejscu. Se ptoszka poglondaj cilisto niedoucuny. A ci wsyscy pier**ą w tyn pujstu łyb !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
gość
  • gość
  • 11.11.2011 21:22

Gdyby autor chował się za plecami policji (jak pisze Pan Jan Poniatowski ) to na zdjęciach widoczne by były tylko plecy policjantów , a tutaj mamy normalną fotorelację...
Mi się podoba , pozdrawiam autora