Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

108970 miejsce

Marsz Niepodległości i Solidarności w Warszawie przebiegł spokojnie

13 grudnia w Warszawie odbył się Marsz Niepodległości i Solidarności, zorganizowany przez Prawo i Sprawiedliwość. W manifestacji udział wzięło kilka tysięcy osób.

1 z 16 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Fot. Filip Chochół
Fot. Filip Chochół

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

f
  • f
  • 15.12.2011 07:34

@psychiatra-lekarzu lecz się sam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
psychiatra
  • psychiatra
  • 14.12.2011 13:49

panie Jaroslawie najpierw obiecal pan ze kazdego polaka bedzie stac na urlop w Egipcie potem byly Wegry a teraz pan dorzucil Chiny a o suwerenosci niech pan poczyta w encyklopedi co to oznacza bo mija sie pan z prawda a teraz polecil bym panu na poczatek dobrego specjaliste od glowy
dobrze ze panskich wyznawcow nienawisci jest tylko pare tysiecy

Komentarz został ukrytyrozwiń
Teresa Kowalska
  • Teresa Kowalska
  • 14.12.2011 09:22

Dlaczego jeszcze Jarosławem Kaczyńskim ie zajął się dobry lekarz od chorób psychicznych?!
Kaczyński już robił z Polski:Węgry, Egipt , Czechy, Gruzję a teraz za wzór daje nam CHINY.
Daje nam za przykład i to pozytywny kraj gdzie ;pięcioletnie dzieci pracują , wykonuje się wyroki śmierci bez udowodnienia winy(często na podstawie oskarżeń) , ludzie pracują za miskę ryżu(w dosłownym znaczeniu) , nie wolno mieć drugiego , trzeciego dziecka(jest dyskryminacja w zarobkach zamieszkania) itd.
Jarosław Kaczyński jest niebezpiecznym osobnikiem!Kto go tego psychopatę popiera i wspiera?Czy tylko ci co chcą na gruzach obecnej ;wolnej , suwerennej III Rzeczpospolitej Polskiej chcą zrobić JUDOPOLONIĘ -by mówić o naszych ulicach a ich kamienicach .Niedoczekanie Tkaczyńskiego i takich jak on osobników!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ślązak
  • Ślązak
  • 13.12.2011 23:33

Do Łukasz Brzezicki. 1-Ślązak to tylko nick pod którym tu piszę. 2-To,że idzie w tym marszu p.Kaczyński w niczym mi to nie przeszkadza.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 13.12.2011 23:14

Filip, byłeś bliżej niż TVN24 - brawo! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 13.12.2011 23:07

Ślązak,

a zapomniałeś, że ten, który ma cię "zbawić" jeszcze niedawno nazywał ciebie "ukrytą opcją niemiecką"? może sam się obudź :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ślązak
  • Ślązak
  • 13.12.2011 23:00

To cieszy. Czyżby naród się budził? Tylko to trochę za późno,bo nie mamy już prawie nic swojego. Niepolskie media uśpiły naród,a z wielu zrobiły zwykłych idiotów,bezmyślnych i nie potrafiących przewidywać swej opłakanej przyszłości.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Heh :D A ile się starałem, by mieć z bliska zdjęcia.
PS. Oj tam, oj tam. Co najwyżej to plecy mnie bolą ;D Trochę w niewygodnej pozycji się stało, ale przynajmniej coś wrzuciłem na w24 :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 13.12.2011 22:51

boże, jakie zdjęcie główne! :D

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek K
  • Mirek K
  • 13.12.2011 22:50

Oddawać suwerenność bez walki ,jak chciał to zrobić Sikorski to jest chore!