Facebook Google+ Twitter

Marsz Niepodległości. Prezes będzie mógł sprawdzić się na pierwszej linii

Organizowany 13 grudnia przez PiS „Marsz Niepodległości i Solidarności”, umożliwi liderowi tego ugrupowania zlikwidowanie „białych plam” w jego życiorysie i zwiększy szansę zwycięstwa w wyborach. Których? To wie tylko sam prezes planujący kilka kroków naprzód.

Znane powiedzenie marketingowców politycznych głosi „kampania wyborcza zaczyna sie dzień po wyborach". Prezes Prawa i Sprawiedliwości znany jest ze swej naturalności. Mimo wielu prób, nie udało się namówić PiS-owskim spin doktorom na zmianę jego wizerunku.

Tym razem pan prezes nie zlekceważył rady i postanowił w niecały kwartał po wyborach parlamentarnych, rozpocząć bitwę nie tylko o Sejm i Senat, ale także o prezydenturę. Okazja jest idealna - 30-lecie ogłoszenia przez władze PRL stanu wojennego.

Każdy prawdziwy patriota wie, że każda formacja czy ruch musi mieć swój mózg który na zapleczu steruje taktyką i strategią. Niestety w Polsce nie mieszkają tylko patrioci, ale także wrogowie, którzy wykorzystują fakt braku walki, czy internowania Jarosława Kaczyńskiego do oskarżenia go o tchórzostwo lub co gorsza konformizm.

Niezrozumienie niepośledniej roli, jaką odgrywał prezes PiS podczas pierwszej "Solidarności" i stanu wojennego widać było podczas obchodów 30-lecia Porozumień Sierpniowych, gdzie jego wystąpienie zostało kompletnie odrzucone przez osoby nazywające siebie „legendami S", typu Henryka Krzywonos czy Tadeusz Mazowiecki. Krytycy zapomnieli przecież kto był mózgiem związku. Według prawdziwych patriotów nie był to przecież Lech Wałęsa, który był jedynie twarzą opozycji, zwykła tramwajarka czy dziennikarz, choć katolicki, to bez ukończonych studiów.

Polityka ma swoje prawa, które co prawda Jarosław Kaczyński przerasta o dwie głowy, ale niestety nie pozwalają one na wygranie, nawet niesfałszowanych, wyborów.

W trzydziestą rocznicę wprowadzenia stanu wojennego, PiS organizuje więc
Marsz Niepodległości po to, by Prezes sprawdził się w boju na pierwszej linii i zdobył zasłużony tytuł bojownika niepodległościowej opozycji demokratycznej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (28):

Sortuj komentarze:

Niektórym tutaj przydałby się krótki kurs z poczucia humoru. :)
Jak widać na obrazku delikatne żarty z prezesa są dla nich rozsiewaniem nieprawdy, fałszowaniem historii i prowadzą w przyszłości do więzienia. :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeden z najbliższych współpracowników prezesa zdradził nam anonimowo, że przygotowania do marszu idą pełną parą: „Prezes jest bardzo zadowolony ze scenariusza eventu”. Mówi nam jeden z nowo mianowanych spin doktorów Prawa i Sprawiedliwości.- bardzo mi się podoba taka dziennikarska rzetelność. Prawie jak jedna baba drugiej ....

Komentarz został ukrytyrozwiń
czyt
  • czyt
  • 13.12.2011 22:07

Popatrzcie jaką wy siejecie nienawiść. Każdy ma prawo do wypowiadania swoich myśli i ich demonstrowania , bo takie jest prawo demokracji. Aż żal patrzeć co się zrobiło z tym portalem.
Całkowite poparcie dla słów pana Roberta. Tekst ubogi w obiektywizm, tendencyjny. Nie mówiąc o tendencyjnym przekłamaniu. No, ale wiedzoterapia ma jak widać szanse tu zaistnieć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Łukasz Sporyszkiewicz Dzisiaj 20:23
Ocena: 2 3
Panie Mirosławie (Kraszewski), stawienie mojej skromnej osoby obok prof. Geremka, który jest autorytetem nie tylko moim, ale także śp. Lecha Kaczyńskiego, Prezydenta III RP, to naprawdę zbyt duży zaszczyt który przyjmuję z pokorą i dumą
==========================================
Ja natomiast jako realista nie dalbym sobie za nikogo obciac reki. Szczegolnie za Geremka i Kaczynskiego. Juz bym nie mial obu rak. Traktuje Pana poblazliwie, jako czlowieka mlodego i zaslepionego falszem komuny, ktora rzadzila i rzadzi zabijala i kradla. Bezkarnie po dzien dzisiejszy. Jezeli znajdzie sie ktos taki jak w Argentynie i zrobi argentynski porzadek w Polsce, to bedzie mu mozna po katolicku, przebaczyc błędy mlodosci.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jakub
  • Jakub
  • 13.12.2011 21:05

Bronisław Geremek jak się okazuje to też tzw."AUTORYTET"pseudo autorytet niestety....

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kuba Wolski
  • Kuba Wolski
  • 13.12.2011 20:55

Wielu jest tzw. autorytetów jak Geremek ,a ilu jeszcze jest jeszcze, do odkrycia!?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Robercie (Ramarku) serdecznie dziękuję za jakże miłe pierwsze zdanie komentarza. Drugie to oczywiście żart? Pan na pewno zna definicję felietonu jako formy literackiej, ale innym przypomnę:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Felieton
Widząc reakcje innych komentujących tekst chyba spełnił swoją rolę i posiada cechy gatunku, prawda?
Dziękuję za poświęcony czas i wszystkie wyrażone opinie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Mirosławie (Kraszewski), stawienie mojej skromnej osoby obok prof. Geremka, który jest autorytetem nie tylko moim, ale także śp. Lecha Kaczyńskiego, Prezydenta III RP, to naprawdę zbyt duży zaszczyt który przyjmuję z pokorą i dumą

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek Kramarz
  • Mirek Kramarz
  • 13.12.2011 19:23

Prawda się obroni i takie idiotyczne wpisy, dzisiejszych gloryfikatorów komuny i dzisiejszego rządu niczego nie zmienią! Ci ludzie za jakiś czas będą się wstydzić durnych wypowiedzi. No chyba że zabraknie honoru.

Komentarz został ukrytyrozwiń
lancet
  • lancet
  • 13.12.2011 19:20

@ Kraszewski - 40 lat siedzi pan w Niemczech , skąd te informacje pan zdobył ? Czyi jest pan agentem ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.