Facebook Google+ Twitter

Marsz ONR w Poznaniu - będzie powtórka z Warszawy?

Na sobotę zaplanowano przemarsz środowisk związanych z Obozem Narodowo-Radykalnym. Jego celem jest "obrona wartości tradycyjnej rodziny" oraz "protest przeciwko dewiacjom". W tym samym czasie wyruszy także "Marsz Równości", którego uczestnicy opowiadają się za szeroko rozumianą tolerancją.

 / Fot. Fot. PAP/Leszek Szymański)W Poznaniu dojdzie do pochodów dwóch środowisk o ideologiach znajdujących się na zupełnie przeciwnych biegunach. Odbędą się one równo osiem dni po zamieszkach w Warszawie.

"Pikieta w obronie wartości tradycyjnej rodziny", bo tak nazywa swoje wydarzenie ONR, rozpocznie się przed Uniwersytetem Adama Mickiewicza o godz. 13. "Przyjdź i pokaż razem z nami, że takie wartości jak Bóg, tradycja, rodzina są dla Ciebie ważne. Przyjdź pokazać, że nic nie zastąpi prawdziwej rodziny, żaden sztuczny związek partnerski. (...) Protestujemy przeciwko promowaniu dewiacji i proponujemy zwrócenie się ku tradycyjnemu modelowi rodziny." - tak określa ONR cele swojego przemarszu.

30 minut po manifestacji ONR, z placu Adama Mickiewicza ruszy "Marsz Równości", któremu towarzyszy hasło: "Równość w Europie. Równość w Polsce". Za jego organizację odpowiada Stowarzyszenie Dni Równości i Tolerancji, które powołało do życia imprezę o takiej samej nazwie. Dni Równości i Tolerancji trwają w Poznaniu od 14 listopada, parada ma być ich zakończeniem.

Czy w Poznaniu może dojść do podobnych wydarzeń, jak te warszawskie? "Pikieta ma charakter pokojowy, a każdy, kto będzie zachowywał się agresywnie lub głosił agresywne hasła zostanie z niej wyproszony", pisze organizator na profilu wydarzenia w portalu Facebook.

Czytaj więcej o zamieszkach 11 listopada w WarszawieDo Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

John
  • John
  • 19.11.2011 20:37

a to portal faszystowsko - ciemnogrodzki?... u to ja wysiadam!

Komentarz został ukrytyrozwiń
pisMAK
  • pisMAK
  • 19.11.2011 17:01

Marsz się skończył ONR w towarzystwie pań w wieku podeszłym z transparentami antyrządowymi [ tzw Sakiewicze ] Tusk to reżim i tabliczki Koło Naszego Dziennika Poznań + tzw dresiarze -kibole których tak wypierał się Kaczyński ; niech zakaże takich występów ,które uderzają w PiS . Jak zwykle rzucali czym się dało [ przeważnie kamienie]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli dla kogoś związek dwojga osób bez ślubu jest dewiacją, to można stwierdzić, że w naszej pięknej ojczyźnie żyją tysiące dewiantów.
Ciekawe czy w samym ONR'ze wszyscy są tacy bogobojni i czekają do ślubu ze wspólnym zamieszkaniem i podobnymi... :D
Swoją drogą nikt mi nie odpowiedział jak u nich władze są wybierane - są turnieje czy pojedynki?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Będzie powtórka, jeżeli znowu lewacko -niby antyfaszystowskie bojówki zaatakują

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.