Facebook Google+ Twitter

Marsz Równości w Poznaniu

Marsz Równości w Poznaniu. czyli pokojowa demonstracja prowadzona w asyście policji. Uczestnicy głosili hasło wolnościowe "równość, wolność, solidarność".

1 z 19 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Kombatant czerwca `56 protestujący przeciwko rozpoczęciu marszu sprzed pomnika poznańskich krzyży. Fot. Artur Markiewicz
Kombatant czerwca `56 protestujący przeciwko rozpoczęciu marszu sprzed pomnika poznańskich krzyży. Fot. Artur Markiewicz

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (49):

Sortuj komentarze:

A co powinni robić?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nieeeeee. Znowu! Matuchno
Czasem w wątpliwość poddać można iloraz inteligencji organizatorów takich "imprez". Pokażcie mi drugie takie środowisko, które swoją działalnością robi sobie samemu tyle szkód...

Nie ma!
Homoseksualiści swoją "walką" o tolerancję, takową deptają :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

bardzo wszystkim dziękuję za żywą dyskusję pod moim materiałem:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cieszę się, że mam innych znajomych homoseksualistów. Głupio byłoby mi iść bez towarzystwa na warszawską Paradę Równości. Nawiasem mówiąc, jest to świetne przeżycie, zwłaszcza gdy dołączają się liczne rodziny hetero i inni ludzie, po których w życiu by się nie spodziewało, że wezmą udział w takim pochodzie (moim faworytem był staruszek w oficerskim mundurze) oraz gdy doświadcza się takiej życzliwości ze strony innych, jaka tam panuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 19.11.2007 22:20

Juz to kiedys, gdzies pisalem... Nie mam zadnych negatywnych odczuc w stosunku do homoseksualistow. Znam kilku osobiscie. Fajni ludzie, zaden z nich nie ponizylby sie do tego, by brac udzial w tego typu ekscesach, jak tzw. "parady rownosci"... Naprawde ciesze sie, ze mam znajomych na poziomie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bonarze, proszę, napisz koniecznie, ze to żart. Serio mowię. Tobie się wydaje, że wszyscy mają poczucie humoru. A tu jest tak jak w słynnym dowcipie Mleczki: "Pan to tak na powaznie, czy dla jaj?"

Komentarz został ukrytyrozwiń

:)
Dno? no, no...
Zapomniałam jeszcze dodać, że z sąsiadem dawno zakończyłam wszelkie dyskusje. Bo zbytnio epatował swoim życiowym doświadczeniem.
pozdrawiam :)
A.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe zdjęcia i bardzo wciągająca dyskusja.

Włożę kij w mrowisko: Marika ma rację, można komuś podatnemu na wpływy *tymczasowo* wmówić inną orientację seksualną niż jego faktyczna (na tym w końcu opiera się słynne "leczenie homoseksualistów"). Tyle że niemal wszystkie przypadki, z jakimi się zetknąłem, to wmawianie orientacji heteroseksualnej homoseksualistom; jedyne wyjątki, to wmawianie orientacji homoseksualnej transseksualistom.

Ulotki, Mariko, nie propagują. Ulotki uświadamiają, że statystycznie w każdej klasie jest jeden homoseksualista i informują, kim on jest, a kim nie jest.
Jedyna propagadna homoseksualizmu to była ta impreza: http://www.transfuzja.wroclaw.pl/pl/artykuly/zapowiedzi_i_relacje/2007_10_19_ha pening_wiec_propagandy_homoseksualnej.htm

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mariko - nie wiem czy dopuszczasz do siebie watpliwosci czy nie - odbieram Cie w taki a nie inny sposób wylącznie na podstawie Twoich wypowiedzi.
"Gdzieś słyszałam, że jest Pani inteligentna ..." - nie moglaś niczego takiego o mnie słyszeć, bo nie mamy wspólnych znajomych.
Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Agnieszko, nie wiedziałam, że zejdziesz na takie polemiczne dno.

Jednak nie warto dyskutować z takimi ludźmi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.