Facebook Google+ Twitter

Marsz w obronie TV Trwam. PiS i Solidarna Polską walczą o demokrację

Jutro ulicami Warszawy przejdzie wielotysięczny marsz katolików "w obronie chrześcijaństwa" i Telewizji Trwam. Uczestnicy przyjadą z całej Polski. Organizatorzy - PiS i Solidarna Polska - zapowiadają zgodnie, że muszą walczyć w obronie systemu demokratycznego, chrześcijaństwa i TV Trwam.

 / Fot. PAP/Jacek BednarczykPrezes PiS, Jarosław Kaczyński, tuż przed II rocznicą katastrofy smoleńskiej zapowiedział, a podczas obchodów rocznicy powtórzył, że chce być prezydentem RP. Pod tym kątem rozpoczął ostrą walkę o zwycięstwo. Osnową walki ma być, podobnie jak to miało miejsce ponad rok temu, tematyka smoleńska i testament brata bliźniaka, byłego prezydenta, Lecha Kaczyńskiego.

Jednym z elementów walki prezydenckiej stała się również troska o interesy o. Rydzyka i TV Trwam. W niedawnej rozmowie obu panów miały paść ustalenia, że walka o miejsce TV Trwam na multipleksie musi być wspólna - PiS i Solidarnej Polski. Inaczej nie będzie poparcia o. Rydzyka i Radia Maryja w kampanii prezydenckiej prezesa Kaczyńskiego. W tej sytuacji Jarosław Kaczyński i Zbigniew Ziobro, który również będzie walczył o prezydenturę, jutro - 21 kwietnia - mają iść ramię w ramię w marszu katolików, w obronie demokracji, chrześcijaństwa i TV Trwam.

W tzw. międzyczasie, prezes Kaczyński dokłada starań, aby budować sobie jak największe poparcie społeczne wśród przyszłych wyborców. Występuje na różnych konferencjach prasowych, udziela wywiadów mediom, zabiera głos w Sejmie. Przy każdej okazji komentuje wydarzenia i działania rządu, podkreślając jednocześnie tematykę smoleńską. Nie stroni od podejrzeń i oskarżeń. Ogłasza teorie o zdradzie i zamachu na samolot prezydenta.

Jedno, co w tej tematyce dominuje - to teoria brzmiąca jako pewnik, że samolot z prezydentem na pokładzie, rozbił się w lesie smoleńskim w wyniku zamachu. Przed katastrofą został rozerwany na kawałki w momencie, gdy na pokładzie miały miejsce dwa tajemnicze wybuchy. Stąd prosty wniosek, głoszony wcześniej przez posła - eksperta od wybuchów w samolotach, Antoniego Macierewicza, że to był zamach. Teraz Jarosław Kaczyński opowiada z przekonaniem, że w sprawie katastrofy: "jedyną teorią jest teoria wybuchu i zamachu".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (22):

Sortuj komentarze:

Tomasz
 • Tomasz
 • 21.04.2012 13:32

Polsko powstań z kolan.

Drodzy wierni parafianie lub inaczej owieczki jesteście oszukiwani przez klechów.
Jesteście od wieków bezczelnie oszukiwani przez Kościół.
Cel oszustwa jest ten sam i ciągle niezmienny władza, przywileje i pieniądze dla klechów.

Jezus Chrystus to postać fikcyjna nigdy nikt taki nigdy nie istniał.
Postać ta została stworzona na potrzeby nowej Religii. Wielkie zasługi w tej mierze na cesarz rzymski Konstantyn który nadał ostateczny kształt tym wierzeniom i upaństwowił nowa religię w cesarstwie rzymskim. Gdyby nie Konstantyn dzisiaj o zmyślonym Jezusie nikt by nie słyszał.

Na istnienie takiej postaci kompletnie brak dowodów historycznych osoba opisywana w ewangeliach naprawdę nigdy nie istniała, a same Ewangelie to bajki, które powstały w II wieku napisane przez nieznanych autorów.
Można je traktowa jako wyznania wiary ale nie dowody historyczne.

Wasze trudy drogi krzyżowe modlitwy koronki litanie procesje jęki ,zawodzenia prośby różańce drogi krzyżowe są daremne. Wszystko to strata czasu i pieniędzy. Nie ma żadnego nieba i piekła. Nie ma żadnego czyśćca.
Nie ma żadnego Jezusa i Maryi, którzy cokolwiek u kogokolwiek dla was wyproszą. Wszystko to lipa fikcja jak mówią młodzi ludzie ściema.

To wszystko to są mity, zabobony i kościelna gigantyczna mistyfikacja.

Księża o tym wiedzą i sami nie wierzą w te bajki, ale wam nie powiedzą, bo co mieliby zrobić iść do fabryki na taśmę?

Taką drogę życiową wybrali i teraz muszą pchać ten karawan.

Pomacha taki rękami poplecie coś w niedzielę często na kacu po sobocie i te 10 tyś na miesiąc wyciągnie na taśmie w fabryce musiałby z 5 etatów mieć żeby tyle zarobić.

Nie dajcie się nabierać na Egipskie bajki, zacznijcie myśleć samodzielnie.
Popatrzcie na postępowanie klechów czy oni boją się jakiegoś Boga?
Czy gdyby się bali to ich życie by tak wyglądało?

Życie katolickiego księdza to ciągłe udawanie, ciągłe kłamstwa oszustwa mataczenie lawirowanie i gigantyczna hipokryzja.

Czy gdyby wierzyli w bajki, które głoszą tak wyglądałoby ich życie?

Ludzie nie dajcie się robić w jajo, społeczeństwa w europie zachodniej już dawno to zrozumiały

Polska jest ostatnim bastionem katolickiej ciemnoty i panowania Watykanu.
Zastraszyli was i żerują teraz na tych waszych lękach.
Wmówili wam, że jak nie będziecie w niedzielę na mszy to spotka was kara od Boga teraz na ziemi i potem po śmierci.

Wodzą was za nos zamieniając wasze lęki na gotówkę.
Wmówili wam, że kościół jest wam niezbędny do życia, ale prawda jest inna to wy jesteście potrzebni kościołowi do życia.

Bez waszych pieniędzy kościół padnie i nawet trójca święta i wszyscy święci na czele z JP II go nie uratują.

Kościół bez waszych pieniędzy nie istnieje. Kościół istnieje tylko po to by żywić się waszymi lękami i zamieniać je na gotówkę.
Cała instytucja kościelna pasożytuje na społeczeństwie oraz na państwie Polskim.
Ciągnie pieniądze skąd się tylko da. I zawsze im mało i ciągle trzeba jeszcze trochę więcej.


Wielki Polak i patriota Tadeusz Kościuszko 200 lat temu tak pisał o Kościele

Jeśli jednak, na odwrót, rozpoczniecie od oświecania Księży, dacie im /tym samym/ więcej środków, by zniewalali Lud i trzymali go w jeszcze silniejszym uzależnieniu, bowiem każde wydzielone ciało w Narodzie będzie mieć zawsze swój własny interes, przeciwny do interesu Państwa, bądź będzie występować przeciwko działaniom rządu, bądź będą miały miejsce potajemne bunty i konspiracje, w które niestety obfituje historia. Nie można mieć nadziei, że zmieni się ich zachowanie, gdyż w ich podstawowym interesie leży mamienie ludu kłamstwami, strachem przed piekłem, dziwacznymi dogmatami oraz abstrakcyjnymi i niezrozumiałymi ideami teologicznymi. Księża będą zawsze wykorzystywać ignorancję i przesądy Ludu, posługiwać się (proszę w to nie wątpić) religią jako maską przykrywającą ich hipokryzję i niecne uczynki. Ale w końcu jaki jest tego rezultat: lud nie wierzy już w nic, jak

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do Inka - skąd taka ocena? Czyżby jakieś rodzinne wspomnienia? Krewni do których teraz nie wypada się przyznawać?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
 • Inka
 • 20.04.2012 22:45

@ wierzący - masz zupełną rację - tu piszą potomkowie Uboli potomkowie kacyków PZPR ,oszołomy z Ruchu FIUTA , i różne antypolskie szmaciarstwo, które które kwalifikuje się tylko do utylizacji!

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
 • ad Rem
 • 20.04.2012 22:14

@ Money podał ,że Tadeusz Rydzyk ma 70 milionów długów .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lancet
 • Lancet
 • 20.04.2012 21:59

@ WIERZĄCY , JAK TY JESTEŚ WIERZĄCY TO JA CHIŃSKI MAHARADŻA - Człowiek wierzący nie używa takiej retoryki . To nie nauki Chrystusa.

Komentarz został ukrytyrozwiń
wierzący
 • wierzący
 • 20.04.2012 21:41

Ohydna manipulacja faktami. Zresztą czego spodziewać się po tym serwisie jak tu dworują sami lewacy, po-wcy i palikotowcy, ubowcy, zomowcy itp. - którym wszystko co polskie koli w oczy. To że głośno tupiecie i wylewacie POmyje na prawych Obywateli Polski to jeszcze nie znaczy,że już na amen wszystko wasze. Już nie długo skończy się wam to opluwanie Polaków.
Rydzyk ma za sobą wiernych Polaków - Katolików i solidarnie obalimy tą burżuazję antypolska.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Też tak uważam, że to skandal. Fundację Rydzyka już dawno stosowne władze powinny wziąć pod lupę i przejrzeć rachunki zaczynając od tego co się stało z pieniędzmi zbieranymi na ratunek stoczni. Z tego co wiem, to stocznia nigdy ich nie otrzymała. Trzeba by też prześwietlić na jakiej zasadzie Rydzyk ma nadajniki na Uralu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
No Nie
 • No Nie
 • 20.04.2012 21:19

Ale nawiedzona pis-banda wypisuje dyrdymały . Walczą o TV Trwam a nie mają telewizorów . Czy jutro prezes będzie rozdawał plazmy ? A kto im to włączy ? Antek Montarewicz ? Tak wypali z tym multipleksem jak komórkami a'la Rydzyk , bo i prezes nie umie obsługiwać i co ? Padło !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Danuta Barbara BUćko
 • Danuta Barbara BUćko
 • 20.04.2012 19:24

SKANDALEM jest sam fakt,że w Polsce podobno demokratycznej / a naprawdę reżimowej/ trzeba
WALCZYć O RZECZY,KTÓRE NA CAŁYM NIEMAL ŚWIECIE SĄ NORMALNE.Ten reżim sprowadził nas na dno bo chyba niżej już sie nie da.Trzeba to koniecznie i szybko Zmienić bo będzie za póżno.Nawet przywileje emerytalne pozostawiaja,daja podwyżki słuzbom,które muszą być im wierne bo przychodzą ciężkie czasy na tyranów i zdrajców.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kutas
 • kutas
 • 20.04.2012 19:12

bedzie telewizja trwam a tadeusz rydzyk przeprosi za nazwanie prezydenta oszustem a jego zone czarownica

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.