Facebook Google+ Twitter

Marszałkowska i Powązkowska zamknięte na weekend. Remonty także na Pradze

Stołeczni kierowcy w trakcie weekendu mogą mieć sporo problemów z poruszaniem się po mieście. W piątek, 17 września, od godz. 9.30 do 20 nie przejedziemy ulicą Muranowską. Tego samego dnia o godzinie 22 wstrzymany zostanie ruch na Marszałkowskiej i Powązkowskiej. Od soboty do 20 września planowane są też remonty ulic na warszawskiej Pradze.

 / Fot. um.warszawa, http://inwestmapa.um.warszawa.pl/index.php?action=objazd&id=336Już w piątek rano, w związku z uroczystościami 71. rocznicy agresji sowieckiej na Polskę, które odbędą się przy Pomniku Poległych i Pomordowanych na Wschodzie od godz. 9.30 do 20 zostaną zamknięte dla ruchu obie jezdnie ul. Muranowskiej.

Nieczynne dla ruchu odcinki ulicy będzie można ominąć ul. Świętojerską. Autobusy linii 157 pojadą w stronę Ochoty przez Bonifraterską, Świętojerską, gen. Andersa i Stawki, a do Gwiaździstej– przez al. Jana Pawła II, Anielewicza, Świętojerską, Bonifraterską i Konwiktorską.- informuje zyciewarszawy.pl;zyciewarszawa.pl[/a]

Także 17 września, od godz. 22 planowane jest wyłączenie z ruchu ul. Powązkowskiej od ul. Okopowej do ul. Piaskowej oraz wschodniej jezdni ul. Marszałkowskiej od ul. Królewskiej do al. Solidarności. Trasy będą nieczynne do poniedziałku 20 września do godz. 4.00. Powodem zamknięcia ulic są remonty, w tym wymiana powierzchni jezdni.

Zarząd Dróg Miejskich proponuje następujące objazdy. Ulicę Powązkowską można ominąć jadąc: Tatarską, Ostroroga, Młynarską i Leszno albo: Krasińskiego, Broniewskiego i Popiełuszki. Ul. Marszałkowską natomiast: Królewską, Grzybowską, al. Jana Pawła II do kina Femina albo: Królewska, Moliera i Senatorską– obok pl. Teatralnego– do Bielańskiej.

 / Fot. um.warszawa.pl, http://www.zyciewarszawy.pl/galeria/244831,1,515231.html Ponadto, począwszy od dziś, od godz. 22 do soboty 18 września do godz. 22 planowane jest zamknięcie ul. Cyryla i Metodego od ul. Jagielońskiej do ul. Targowej. Wyłączony z ruchu odcinek drogi będzie można ominąć ulicami: pl. Hallera- Dąbrowszczaków- Inżynierska- Wileńska.  / Fot. um.warszawa.pl, http://inwestmapa.um.warszawa.pl/index.php?action=objazd&id=338

Zaraz po ponownym otwarciu ul. Cyryla i Metodego drogowcy, w sobotę 18 września od godz. 22 zamkną sąsiednią Inżynierską – między 11 Listopada a Wileńską. Skrzyżowanie Stalowej z Inżynierską będzie cały czas przejezdne. A ul. Inżynierską kierowcy będą mogli ominąć jadąc: Wileńską, Konopacką i Stalową albo Dąbrowszczaków, Inżynierską i Stalowa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.