Facebook Google+ Twitter

Marta Bizoń z krakowiankami o zdrowiu!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-09-20 19:41

Kampania „Porozmawiajmy o zdrowiu”, której głównym celem jest zwiększanie świadomości zdrowotnej już po raz ósmy zaprasza krakowianki do rozmów o zdrowiu. Cykl spotkań ma bogatą tradycję i spore grono stałych i aktywnych uczestniczek.

O konieczności wykonywania badań profilaktycznych stale słyszymy z ust lekarzy i specjalistów, a także przy okazji różnego rodzaju kampanii społecznych. Wciąż jednak mamy opory przed regularną obecnością w gabinetach lekarskich.

Nadal tkwi w nas przekonanie, że dopóki nic nas nie boli i nie odczuwamy wyraźnego dyskomfortu, wszystko jest w porządku. Ze świadomością w tym zakresie jest już jednak znacznie lepiej niż kilka lat temu, a to głównie dzięki kobietom. To Wy znacznie częściej rozmawiacie o zdrowiu i dbacie o nie, a także przekonujecie do tego Waszych mężczyzn i Wasze rodziny. To właśnie z myślą o kobietach przygotowaliśmy i realizujemy projekt „Porozmawiajmy o zdrowiu”. I bardzo się cieszymy, że nie pozostajecie obojętne na nasz przekaz. – mówi pomysłodawca i organizator akcji, Agata Niemiec. - Świadczą o tym pełne sale podczas kolejnych spotkań oraz pozytywne reakcje, z jakimi się spotykamy. Dzięki temu wiemy, że trzeba i że warto akcję kontynuować – dodaje.

Zaczęło się w październiku 2007 roku, kiedy to w krakowskim Pałacu Pugetów zorganizowano pierwsze spotkanie „Porozmawiajmy o zdrowiu”. Wówczas honorowy patronat nad akcją objęła prezydentowa Jolanta Kwaśniewska, która od lat włącza się programy wczesnego wykrywania schorzeń. Potem do kolejnych edycji udawało się zapraszać takie znane i cenione kobiety, jak Anna Treter, Ewa Kuklińska czy Emilia Krakowska.

Wspólnie poruszano tematy trudne i ważne społecznie, co ułatwiała kameralna, przyjazna atmosfera oraz charakterystyczny styl prowadzenia rozmów. Spora dawka wiadomości poparta wypowiedziami specjalistów w dziedzinie zdrowia była za każdym razem uzupełniana o to, co każda z nas lubi najbardziej. Doradzano między innymi, jakie zabiegi czy ćwiczenia wykonać, by jeszcze piękniej wyglądać czy jak skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów.

Na najbliższe spotkanie „Porozmawiajmy o zdrowiu” zapraszamy 23 września 2010 roku
na godz. 18 do stylowych wnętrz Hotelu Rubinstein przy ulicy Szerokiej 12, pięknie usytuowanego obiektu w samym sercu krakowskiego Kazimierza.

Profilaktyka raka piersi, testy na wykrycie wirusa HPV, sposoby na ustrzeżenie się przed przeziębieniem i grypą, nowości w kosmetologii czy nowe trendy w fitnessie to tylko niektóre z tematów, jakie poruszymy.

O zdrowiu i nie tylko porozmawiamy z naszym Gościem Specjalnym, znaną i lubianą krakowską aktorką Martą Bizoń.

Ze spotkania wyjdziecie bogatsze nie tylko o konkretną wiedzę. Zaplanowaliśmy wiele atrakcji takich jak poczęstunek, karnety na fitness do wylosowania czy upominki kosmetyczne.

Impreza ma charakter otwarty, a udział w niej jest nieodpłatny. Więcej szczegółów na:
www.porozmawiajmyozdrowiu.com.

Magdalena Ciszewska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.