Facebook Google+ Twitter

Marta Gracz w bydgoskim Modraczku. Zaproszenie na spotkanie

W "Kawiarni Literackiej" Domu Kultury "Modraczek" w Bydgoszczy w czwartek, 10 listopada 2011 r. o godz. 18, odbędzie się spotkanie z pisarką Martą Gracz. Zapraszamy!

 / Fot. Lothar Spurzem, CC BY-SA 2.0 / wikipediaW "Kawiarni Literackiej" Domu Kultury "Modraczek" w Bydgoszczy 10 listopada 2011 r. (czwartek) o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie z pisarką Martą Gracz. Autorka pasjonuje się nie tylko poezją. Jej zainteresowania sięgają prozy, muzyki, sztuki scenicznej, filmu, a także informatyki, grafiki i fotografii, co w połączeniu tworzy niezwykle barwną i interesującą osobowość. Rozmowę poprowadzi znana pisarka, pani Wiesława Barbara Jendrzejewska.

Marta Gracz urodziła się w 1972 roku. Mieszka i pracuje w Rybniku. Jest absolwentką Akademii Muzycznej w Krakowie i Studium Menadżerskiego w Rybniku. Publikowała w czasopismach literackich: "Akant", "Kozirynek", "Portret", "Szafa"; na portalach: "Cegła", "Poeci.com", "Na łódce poezji", "Poezja", "Wywrota"; w almanach wydawnictwa "Poeci.com": "Bezsenność nocy czerwcowych" oraz "W kadrach poezji... myśli zebrane".
Jej wiersze publikowane były także w almanachach: "21 w skali Beauforta" oraz "Myśli w słowach zapisane". Jest autorką dwóch tomików: "Apokalipsa" (2007 r.) i "Marionetki" (2009 r.). W 2007 r. "otrzymała wyróżnienie za zbiór opowiadań "Mistrz i ciotka Hortensja" w Ogólnopolskim Konkursie "Ad Absurdum".Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.