Facebook Google+ Twitter

Marta Kaczyńska na liście PiS w wyborach do europarlamentu?

W audycji "Gość Radia ZET" Monika Olejnik zapytała Adama Hofmana, czy Marta Kaczyńska wystartuje w najbliższych wyborach do europarlamentu z listy PiS. Poseł nie ukrywał, że "byłaby bardzo mocnym punktem listy".

Marta Kaczyńska / Fot. Przemek Świderski/PolskapresseWe wtorek Monika Olejnik gościła w audycji "Gość Radia ZET" byłego rzecznika Prawa i Sprawiedliwości - Adama Hofmana. Dziennikarka zapytała posła m.in. o córkę Lecha Kaczyńskiego, Martę, która mogłaby być warszawską "jedynką" w wyborach do europarlamentu.

Adam Hofman podkreślił, że start Marty Kaczyńskiej w wyborach do europarlamentu jest zależny od jej decyzji. "To jest kwestia decyzji samej Marty Kaczyńskiej, czy ona chciałaby działać w życiu publicznym, politycznym w sposób taki bardzo zaangażowany, czy też taki w jaki w tej chwili działa, czyli reprezentując, przypominając pamięć o swoich rodzicach" - tłumaczył były rzecznik PiS.

Hofman podkreślił, że gdyby Marta Kaczyńska chciała wystartować z warszawskiej listy PiS do europarlamentu, to byłaby "bardzo, bardzo, bardzo mocnym punktem". Według niego "nie ulega to wątpliwości".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Zgodzi się .Zrobi frekwencję , bo o to chodzi .Po czym sceduje mandat na drugiego z najwyższą liczbą głosów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

mysle ze sie nie zgodzi

Komentarz został ukrytyrozwiń

Totalna kompromitacja by była

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.