Facebook Google+ Twitter

Marta Kaczyńska: Nie będę kandydowała do europarlamentu

Marta Kaczyńska wydała specjalne oświadczenie, w którym poinformowała, że nie zamierza ubiegać się o mandat europosła. Ucięła w ten sposób plotki pojawiające się ostatnio w mediach.

Marta Kaczyńska / Fot. Adam Wojnar/PolskapresseCórka Lecha i Marii Kaczyńskich poinformowała na łamach serwisu Niezależna.pl, że nie wystartuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Marta Kaczyńska w specjalnym oświadczeniu napisała: "W związku z pojawiającymi się w mediach spekulacjami na temat mojego kandydowania do Parlamentu Europejskiego informuję, że w najbliższych wyborach nie zamierzam ubiegać się o mandat europosła".

Jeszcze w tym tygodniu poseł PiS Adam Hofman, na pytanie Moniki Olejnik czy Marta Kaczyńska będzie "jedynką" na warszawskiej liście do europarlamentu odpowiedział, że byłaby to bardzo silna kandydatura.

Jarosław Kaczyński zapowiedział, że kandydaci Prawa i Sprawiedliwości zostaną ogłoszeni na przełomie lutego i marca. Zdecyduje przede wszystkim "kryterium merytoryczne i kryterium lojalności".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Zyska na estetyce :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

No, to Parlament Europejski wiele straci!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.