Facebook Google+ Twitter

Marta Kaczyńska nie będzie kandydować w najbliższych wyborach parlamentarnych

Na swoim nowo stworzonym blogu na platformie należącej do "Gazety Polskiej", Marta Kaczyńska poinformowała, że nigdy nie miała i nie ma zamiaru kandydować w najbliższych wyborach parlamentarnych.

 / Fot. Grzegorz Mehring, PolskapresseNa blogu Marta Kaczyńska pisze o swoim wywiadzie dla gazety "Uważam Rze": "Powiedziałam to co myślę, to co czuję, to co wydaje mi się oczywiste. To co na moim miejscu każde dziecko tragicznie zmarłych rodziców z pewnością chciałoby przekazać. Okazuje się jednak, że spora część opinii publicznej usiłuje odebrać mi do tego prawo, insynuując, że w sposób cyniczny zamierzam wykorzystać sytuację, w której się znalazłam, do wepchnięcia się na polityczne salony".

Marta Kaczyńska jest zaskoczona komentarzami i debatami mediów na temat jej udziału w polityce. Mówi, że nikt jej nigdy nie pytał o plany wyborcze. Zaznacza, że jest zainteresowana polityką, ale to jeszcze nie czyni z niej polityka -czytamy na portalu TVN24.pl.

Wg Jarosława Kaczyńskiego Marta chce zająć się teraz swoimi dziećmi, a nie polityką. Wciąganie jej do życia publicznego nie jest dobre, gdyż sama Marta Kaczyńska nie jest tym zainteresowana. Jak mówił prezes PiS-u, "media powinny się odczepić".

Spekulacje o kandydowaniu Marty Kaczyńskiej w wyborach i jej aktywności w polityce zaczęły się od udzielonego przez nią wywiadu dla tygodnika "Uważam Rze" oraz od wypowiedzi jej męża Marcina Dubienieckiego, który powiedział, że nikt w PiS nie mógłby odmówić Marcie Kaczyńskiej pierwszego miejsca na listach tej partii do parlamentu.

blog Marty Kaczyńskiej

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

marek s.
  • marek s.
  • 27.03.2011 20:57

marta k.niech sie zajmie mezem ktory zadaje sie z kryminalistami i klamie ze tak nie jest.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bądź sobą! Co w Twojej sytuacji (taakich Rodziców!) wcale nie jest łatwe, szczerze nie zazdroszczę! Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń
werol
  • werol
  • 22.02.2011 08:15

Następna rzecz którą "rozwali mistrz rozwałki-Jarosław Kaczyński":małżeństwo swojej bratanicy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzieci polityków mają takie same prawa jak inni obywatele, w tym prawo do uczestniczenia w życiu społecznym i politycznym kraju. W art. 8 Ordynacji Wyborczej jest napisane komu przysługuje bierne prawo wyborcze http://www.sejm.gov.pl/prawo/nowaord/kon11.htm
Z tych przepisów wynika, że pani Marta Kaczyńska jeśli chciałaby, mogłaby kandydować do parlamentu. Ale nie chce bo ma inne plany.
Panie Kolebuk, nie wiem czy to pan, czy może ktoś inny pisze te słowa. Bo tak brzmią jakby to jakaś stara babina pisała, zazdrosna o młodość, wykształcenie i pieniądze. Pani Marta jest młodą, zgrabną kobietą o pięknych oczach i może mieć męża jakiego zechce. To czy jest szczęśliwa w obecnym związku małżeńskim to wyłącznie jej sprawa.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kazimierz Kolebuk
  • Kazimierz Kolebuk
  • 21.02.2011 19:35

Za przeproszeniem, panie Romanie. Proszę wskazać cechy tego małżeństwa, które chciałby pan widzieć u swojej córki i zięcia. A może to media znów są winne, że to małżeństwo jest tylko z rozsądku i dla pieniędzy?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek Kramarz
  • Mirek Kramarz
  • 21.02.2011 19:08

Kolebuka to najlepiej utylizować bo wtedy przestanie brużdzić na stronach W24pl.
Wychodzi chamstwo w całej okazałości!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kazimierz Kolebuk
  • Kazimierz Kolebuk
  • 21.02.2011 16:29

Panie Krzysztofie - z tej pary takie małżeństwo, jak - za przeproszeniem - z koziej d..y trąba.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda, że nie powiedziała swemu mężowi o tym, iż nie chce kandydować, bo to on twierdził, że należy jej się 1 na listach PiS-u i oburzał się, gdy Jarosław Kaczyński mówił, ze w jego partii nepotyzmu nie będzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.