Facebook Google+ Twitter

Marta Kaczyńska o katastrofie smoleńskiej

Marta Kaczyńska ma zamiar bardziej zaangażować się w śledztwo wyjaśniające przyczyny katastrofy smoleńskiej. Jej zdaniem "ktoś ma krew na rękach".

Marta Kaczyńska chce się bardziej zaangażować w śledztwo dot. katastrofy smoleńskiej -
sądzi, że prawda jest coraz bliżej. Ma także wiele pytań i szuka na nie odpowiedzi. W wywiadzie dla "Uważam Rze" mówi: "Moim zdaniem, ktoś ma krew na rękach. To nie były same przypadki, to nie były siły bezosobowe. Dlatego kontrolerzy lotów nie chcieli przyjmować samolotu, a ktoś w Moskwie ich przymusił? Dlaczego Paweł Plusnin, jeden z kontrolerów, mówił, że chciał ich ratować, ale mu nie pozwolono? Kto nie pozwolił". W wywiadzie zasugerowała, że jej mąż - Marcin Dubieniecki - nie będzie już jej pełnomocnikiem w sprawie katastrofy z 10 kwietnia 2010 r.

Dodatkowo Marta Kaczyńska porusza sprawę krzyża - uważa, że usunięcie go sprzed Pałacu Prezydenckiego podzieliło społeczeństwo. Oprócz tego krytykuje prezydenta Komorowskiego - wg niej media zbyt łagodnie podchodzą do działań prezydenta i bagatelizują jego błędy. Żałuje także swojego małego zaangażowania w kampanię wyborczą Jarosława Kaczyńskiego - mówi: "Mogłam zrobić więcej. Bałam się jednak zarzutów o polityczne wykorzystywanie tragedii smoleńskiej".

Córka pary prezydenckiej uważa, że jej ojcu należy się pomnik za zasługi.

Źródło: Dziennik.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

1. "Marta Kaczyńska ma zamiar bardziej zaangażować się w śledztwo wyjaśniające przyczyny katastrofy smoleńskiej. Jej zdaniem "ktoś ma krew na rękach"."

> Byłbym ostrożny, bo się może okazać że "pod latarnią najciemniej"


2. "Marta Kaczyńska porusza sprawę krzyża - uważa, że usunięcie go sprzed Pałacu Prezydenckiego podzieliło społeczeństwo"

> Społeczeństwo nie podzielił krzyż, tylko, coś dziwnego?, informacja o pochówku na Wawelu! - decyzja przemyślana przez nielicznych (rządców ciał) i nie omówiona przez większość (narodu?).


3. "Córka pary prezydenckiej uważa, że jej ojcu należy się pomnik za zasługi."

> Subiektywna opinia

Komentarz został ukrytyrozwiń
anna sirach
  • anna sirach
  • 29.03.2011 14:49

pozdrawiam Panią,Męża ,córeczki Babcię i p. Jarosława . Życzę dużo sił. Ta krew ,to okropieństwo które nam zgotowano wydaje się ponad siły. Ten ciężar musimy unieść i rzucić przed PO - tworów. Nam jest potrzebna prawda. Tę prawdę musimy wykrzyczeć im, p-rezydentowi i wszystkim mataczom. Anna z Bielska

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gabriela Nizińska
  • Gabriela Nizińska
  • 28.03.2011 11:31

Nie chcę wyrażać opinii w sposób zdecydowany i jak na razie dosyć wątpliwy.Poczekajmy do ukazania się naszego raportu, w którym zawarte będą rzetelne i sprawdzone informacje. Wszelkie dywagacje ze strony klanu Kaczyńskich, są zwykłym podjudzaniem i sianiem fermentu w tym nie mogącym się ustabilizować kraju. Ciągła fobia nieszczerości, krwi na rękach jest niczym innym, jak gorycz po kolejnych przegranych.Pani Jadwiga Kaczyńska niech zadba o swoje zdrowie, czego jej szczerze życzę,ale niech pamięta ile niecności jest w jej rodzinie. Żyjemy w państwie prawa, na które w dużym stopniu wpływ miał klan Kaczyńskich, to poczekajmy na owoce. Hasła typu " żądamy prawdy" są bezprzedmiotowe, skoro Kaczyńscy ją znają i uważają, że Rząd się jej boi to niech ją sami ujawnią.Nie widzę problemu.Jednego jestem pewna ponad wszelką wątpliwość, dojście Kaczyńskiego do jakiejkolwiek władzy to totalna DESTRUKCJA POLSKI.

Komentarz został ukrytyrozwiń

".....Dodatkowo Marta Kaczyńska porusza sprawę krzyża - uważa, że usunięcie go sprzed Pałacu Prezydenckiego podzieliło społeczeństwo. Oprócz tego krytykuje prezydenta Komorowskiego - wg niej media zbyt łagodnie podchodzą do działań prezydenta i bagatelizują jego błędy..:-zastanawiam się,kogo interesuje opinia niejakiej M.Kaczyńskiej?

Komentarz został ukrytyrozwiń
llllllllllllll
  • llllllllllllll
  • 18.02.2011 14:11

Powodzenia Pani Marto, wierze, ze sprawiedliwosci stanie sie zadosc.

Komentarz został ukrytyrozwiń
werol
  • werol
  • 18.02.2011 09:05

"Ktoś"-to kluczowe słowo na którym niejeden "polityk"dopchał się do "paśnika"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Myślę, że splamionych rąk nie należy szukać w Moskwie. A podstawą są identyfikacyjne badania genetyczne, co całkiem pominięto! A to już jest wielce podejrzane! Skąd ja mogę być pewny, że na Wawelu leży prezydent i prezydentowa Rzeczypospolite? A pozostali?!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.