Facebook Google+ Twitter

Marta Kaczyńska - problem czy przyszłość PiS?

Tygodnik "Polityka" przedstawia sylwetkę córki prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Według gazety, Marta Kaczyńska znajduje się pod dużym wpływem: Jarosława Kaczyńskiego, ludzi ze środowiska "Gazety Polskiej" oraz męża, Marcina Dubienieckiego.

Sonda

Marta Kaczyńska:

Marta Kaczyńska - problem czy przyszłość PiS? / Fot. Tomasz Bołd, Dziennik Bałtycki, PPPo raz pierwszy Polacy usłyszeli o Marcie Kaczyńskiej w trakcie kampanii prezydenckiej w 2005 roku, kiedy to pojawiła się na bilboardach oraz w reklamówkach Lecha Kaczyńskiego.

Jednak dopiero po 10 kwietnia 2010 roku wyrosła na samodzielną i pierwszoplanową postać w polityce. Już kilka miesięcy po katastrofie wspierała swojego stryja, Jarosława Kaczyńskiego, w kampanii prezydenckiej.

"Dwa lata temu, w czasie kampanii prezydenckiej, uznaliśmy, że zaangażowanie Marty może nam pomóc uwiarygodnić wizerunkową przemianę Jarosława Kaczyńskiego. Nie rozumieliśmy, dlaczego prezes podchodzi do tego pomysłu - delikatnie mówiąc bez entuzjazmu. Dziś, gdy wiem o Marcie więcej, jestem pewien, że w normalnych warunkach Jarosław nie zgodziłby się, żeby pojawiła się w jego kampanii" - mówił dla "Polityki" były działacz PiS.

Marta Kaczyńska - narzędzie promocji


Według tygodnika, po wyborach prezydenckich, Kaczyńska stała się narzędziem promocji swojego partnera - Marcina Dubieneckiego. Wskazywał on coraz to nowe role oraz funkcje, jakie mógłby pełnić w świecie polityk, a osoba Marty miała być swego rodzaju kartą przetargową do osiągnięcia tych celów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

er
  • er
  • 29.05.2012 10:08

Polityczna przyszłość stoi przed nią otworem.Szczególnie,że w Polsce,konserwatywny i przywiązany do tradycji elektorat,nie przywiązuje(paradoksalnie) żadnej wagi do prywatnych aspektów życia swoich politycznych przedstawicieli.Co nie przeszkadza temu elektoratowi wyciągać na światło dzienne wszystkie prywatne,prawdziwe czy też nie,brudy swoich politycznych oponentów.Chciało by się powiedzieć:"Jaki kraj,taka kultura",w tym przypadku-polityczna
Pani M.Kaczyńska spełnia podstawowy wymóg,który jest warunkiem dla uprawiania polityki-na niczym sie nie zna i o niczym nie ma zielonego pojęcia(i to jest aż nadto).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.