Facebook Google+ Twitter

Marta Kaczyńska wystartuje w wyborach do Europarlamentu?

Według "Super Expressu" Marta Kaczyńska może wystartować w najbliższych wyborach do europarlamentu z list PiS.

GNU Free Documentation License. / Fot. Archiwum Kancelarii Prezydenta RPCórka tragicznie zmarłego prezydenta jest obecnie wiceprezesem Ruchu Społecznego im. Lecha Kaczyńskiego. Ma być to generalna próba przed jej wejściem do polityki. Według "Super Expressu" istnieją duże szansę, że Kaczyńska wystartuje w najbliższych wyborach do Parlamentu Europejskiego z list PiS.

Gdyby tak się stało, to PiS mógłby nawet całą swoją kampanię wyborczą oprzeć na córce zmarłego prezydenta: "Szczerze powiedziawszy, nie widzę lepszej lokomotywy wyborczej dla PiS. Marta Kaczyńska jest prawnikiem, co stawia ją wyżej od wielu obecnych europosłów tej partii" - mówi prof. Kazimierz Kik, politolog.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

Jolka
  • Jolka
  • 15.09.2012 14:52

Niech startuje , tylko po co ? Po tak dramatycznych przeżyciach powinna omijać politykę na 3 km .

Komentarz został ukrytyrozwiń
.
  • .
  • 14.09.2012 16:42

Wystartuje?! W takim razie życzymy tyle samo lądowań co startów.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kazimierz W
  • Kazimierz W
  • 14.09.2012 13:49

Panie Konopka to prawda - takich ludzi jak Komorowski i jemu podobni, trzeba do "Bulu" kochać. Jak Kuba Bogu ,tak Bóg Kubie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

@wyborca w RP Dzisiaj 10:05

Komorowski wraz ze swoją rodziną traktowany jest tak jak on traktował śp. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej pana Lecha Kaczyńskiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń
zibirum
  • zibirum
  • 14.09.2012 10:55

Śpiewać każdy może...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mojsze
  • Mojsze
  • 14.09.2012 10:08

Nieciekawa przeszłoś rodziny, pani Anny Komorowskiej.

Komentarz został ukrytyrozwiń
nico
  • nico
  • 14.09.2012 10:05

Poleć coś dobrego.

http://poleccosdobrego.blogspot.com/

Komentarz został ukrytyrozwiń
wyborca w RP
  • wyborca w RP
  • 14.09.2012 10:05

Radosławy Kowalski nie jesteś precyzyjny .Pani Anna Komorowska JEST PIERWSZĄ DAMĄ W POLSCE.
Poprzednio nią była pani Maria Kaczyńska a jeszcze wcześniej pani Jolanta Kwaśniewska a jeszcze wcześniej pani Danuta Wałęsa.
Za daleko się posuwasz panie Radosławie Kowalski w swych wrednych wycieczkach a dotyczących żony Pana Prezydenta w Rzeczpospolitej Polskiej pana Bronisława Komorowskiego i jego żony pani Anny Komorowskiej!

Komentarz został ukrytyrozwiń
chech
  • chech
  • 14.09.2012 10:03

Lubi babka politykę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kaz
  • kaz
  • 14.09.2012 09:56

Raczej damulka, tak jak ta poniżej JK....