Facebook Google+ Twitter

Marta Żmuda Trzebiatowska i Michał Lesień w Teatrze Jaracza w Łodzi

W najbliższą niedzielę 7 marca o godz 16 i 19 w Teatrze im. Jaracza w Łodzi w spektaklu komediowym pt: „Motyle są wolne” wystąpią: Marta Żmuda Trzebiatowska, Michał Lesień, Ewa Ziętek i Lesław Żurek.

Sztuka Leonarda Gershe „Motyle są wolne” została napisana w latach 70. XX w. w Nowym Jorku. Tam też toczy się akcja komedii romantycznej, czy jak mówi sam autor, „komedii sentymentalnej”.
Zdjęcia z próby spektaklu / Fot. mat. pras.
Opowiada ona historię młodego, niewidomego chłopaka, Dona, który próbuje samodzielnego życia. Wynajmuje mieszkanie na Manhattanie i zawiera układ z nadopiekuńczą matką, że przez dwa miesiące zostawi mu ona wolną rękę i po tym okresie zadecydują, czy mimo swej niepełnosprawności jest zdolny do niezależnej egzystencji. Jeśli mu się nie uda, ma wrócić do domu rodzinnego. Na swej drodze spotyka Jill, niezmiernie przebojową i atrakcyjną dziewczynę, która jest bardzo samodzielna. Już od dawna nie mieszka z rodzicami, żyje na własny rachunek, według swoich reguł. Obydwoje są sobą zafascynowani, wybucha pomiędzy nimi ogniste uczucie, które bardzo szybko zostaje wystawione na poważną próbę. Matka głównego bohatera nie akceptuje też jego znajomości z Jill. Jak młodzi poradzą sobie z problemami? Warto przekonać się samemu wybierając się do łódzkiego teatru.
Marta Żmuda Trzebiatowska i Ewa Ziętek / Fot. mat. pras.

Michał Lesień lubi ryzyko kontrolowane

Na pewno zachwyceni będą Ci, którzy przyjdą zobaczyć grupę serialowych aktorów oraz sympatycy urody Marty Żmudy Trzebiatowskiej.

W roli Jill zobaczymy właśnieMartę Żmudę Trzebiatowską, znaną z seriali: „Twarzą w twarz", „Teraz albo nigdy" oraz z filmu „Nie kłam kochanie", laureatkę ubiegłorocznych Telekamer w kategorii najlepsza aktorka. Jest to jej debiut teatralny i jedyna okazja, aby zobaczyć ją na scenie.

Dona zagra Lesław Żurek, aktor znany widzom z serialu „ Londyńczycy", z wielokrotnie nagradzanego filmu „Mała Moskwa" oraz najnowszego filmu "Randka w ciemno".

W rolę matki głównego bohatera wcieli się Ewa Ziętek, jedna z najbardziej lubianych i podziwianych od lat gwiazd polskiej sceny i ekranu.

Nowojorskiego reżysera Ralpha zagra Michał Lesień, aktor znany przede wszystkim z serialu "Lokatorzy" oraz „M jak miłość" czy „Agentki".

Na podstawie: materiałów otrzymanych od Organizatora.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 05.03.2010 19:29

Jolu, ja też :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gdybym mieszkała w Łodzi, już rezerwowałabym bilety na spektakl :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Marta to jedna z najbardziej atrakcyjnych polskich aktorek,młodego pokolenia .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo ciekawy materiał:))
Brawo Adam-))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.