Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14766 miejsce

Marta Żmuda-Trzebiatowska: "Miło byłoby zagrać u boku Tarantino"

7 marca w Teatrze Jaracza w Łodzi tuż przed spektaklem komediowym pt. "Motyle są wolne" zamieniłem kilka słów z aktorką Martą Żmudą-Trzebiatowską. Oto co powiedziała specjalnie dla czytelników naszego serwisu.

Pamiątkowe zdjęcie z Martą Żmudą-Trzebiatowską / Fot. Adam SęczkowskiW Twojej biografii wyczytałem, że urodziłaś się 26 lipca, czyli jesteś zodiakalnym Lwem, ja zresztą urodziłem się 29 lipca. W opisie dla tego znaku zodiaku znajdziemy m.in.: energię, optymizm, radość życia, poczucie humoru, niezałamywanie się niepowodzeniami. Czy te cechy Cię charakteryzują?
- Urodziłeś się 29 lipca?

Dokładnie.
- Czyli urodziłeś się w dniu moich imienin.

Tak. Tego dnia są imieniny Marty.
- Szczerze powiedziawszy, to nie do końca wierzę w horoskopy, traktuję je z przymrużeniem oka. Pod wszystkimi cechami charakteru, które wymieniłeś mogę się śmiało podpisać. Mam urodziny 26 lipca, a znak Lwa zaczyna się 24. Uważam więc, że jestem mieszanką cech Raka i Lwa.

Będąc jeszcze w kręgu astrologii, przeczytałem, że kobiety urodzone w dekadzie Lwa uwielbiają złoto i szlachetne kamienie. Jutro obchodzony jest Dzień Kobiet. Czy tego rodzaju prezentu będziesz się spodziewać od swojego partnera?
- Jak mi się dokładnie przyjrzysz to możesz zaobserwować, że raczej nie jestem obwieszona złotem, nie lubię świecidełek (śmiech Marty). Jedyna rzecz, którą lubię z ozdób to są duże, męskie zegarki. Poza tym nie przywiązuję dużej wagi do Święta Kobiet, jak i do innych świąt np. walentynek. Są to oczywiście bardzo miłe święta, ale uważam, że kobieta każdego dnia powinna mieć Dzień Kobiet. Z takiego założenia wychodzę i tego wymagam od wszystkich mężczyzn.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (20):

Sortuj komentarze:

Znalazłam ten świetny wywiad na stronie konkursu na DO roku, jakoś wcześniej umknął mojej uwadze. Zagłosowałam. Życzę powodzenia i zapraszam do głosowania na moje wywiady - oczywiście jeśli spodobają się. 5+

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czytam twój wywiad dopiero teraz, ale mój czas na tę lekturę Adam nie był czasem straconym;) A pani MArta to bardzo utalentowana i urodziwa aktorka.

Życzę powodzenia w dalszych ciekawych rozmowach z aktorami- przeczytałem również rozmowę z Żakiem, Skargą etc i pytania bardzo dobre i odpowiedzi ciekawe Ode mnie 5;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli ktoś wyraża swoje opinie, to nie znaczy, że trzeba to odbierać jako WIELKĄ krytykę, bo każdy popełnia błędy i nie ma tu wybitnych dziennikarzy. A tu od razu piszę się o jakiejś ''zajadliwości''.

Rozumiem Adam, że masz swój styl. Mnie po prostu na studiach pani redaktor z ''DGP'' uczyła inaczej i kładła nacisk na pierwsze pytanie. Może niekoniecznie powinno być kontrowersyjne, ale po prostu ma zachęcić do dalszego czytania. I tak chyle czoła przed Twoimi dokonaniami, bo nie każdy ma sposobność rozmawiać z tyloma znanymi postaciami i robi to na poziomie. Tak trzymaj.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Super!!
5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Jolanto, jeśli poziom serwisu Pani nie odpowiada, to cóż tu Pani robi? Zero tekstów, zero galerii, tylko nieprzychylne serwisowi komentarze. Może czas znaleźć sobie inne miejsce?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Super!!
5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Adamie, uważaj! :)) Już zbyt dobrze piszesz i redakcja może się poczuć mocno zagrożona. Pamiętam takie przypadki z niedalekiej przeszłości.... Będą Ci rzucać kłody pod nogi, ale na tym portalu - to NORMA. Serdecznie pozdrawiam i "płyń po morzach, i oceanach dziennikarstwa zawodowego"! Miernota "obywatelska" i układziki - nie dla Ciebie!!! Z powodzeniem możesz publikować już za honoraria i nie w takim - pełnym zawiści - grajdole, jak ten! 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dla mnie "bomba" .
Choć ja bym troszeczkę skrócił niektóre pytania. Ale każdy ma swój styl. Adamie widzę że to nie pierwszy Twój wywiad. Tak trzymaj i rób swoje. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niech Pan robi Panie Adamie tak, jak dyktuje Panu rozum, a krytykujący wtedy będą WIELCY jak napiszą lepiej.Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję za miłe słowa i dziękuję za słowa krytyki. Postaram się wziąć do serca Wasze uwagi. Na swoje usprawiedliwienie dodam tylko to, że mieliśmy tylko kilka minut na rozmowę, gdyż była ona przeprowadzona tuż przed spektaklem i tempo wywiadu było bardzo szybkie. Stres towarzyszy mi przy każdym wywiadzie. Czy pierwsze pytanie musi być mocne, ciekawe a nawet kontrowersyjne? Kiedyś przeprowadzałem wywiad z Tomaszem Schimscheinerem i jako odpowiedź na pierwsze pytanie, właśnie kontrowersyjne, usłyszałem: "przejdźmy do następnego". Od tamtego czasu staram się wprowadzić rozmówcę do wywiadu, a nie uprzedzić do rozmowy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.