Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

29034 miejsce

Martwa mysz w puszce po napoju energetycznym

Vitaliy Sulzhik zaskarżył producenta napojów energetycznych Monster Energy Drink, firmę Hansen Beverage Company, po tym, jak na dnie puszki znalazł martwą mysz. "Niespodzianka" została sfotografowana i poddana testom laboratoryjnym. Hansen Beverage Company nie chce komentować doniesień.

 / Fot. logo firmyMieszkaniec Waszyngtonu na długo zapamięta zakupy zrobione w lokalnym supermarkecie Freda Meyera. To właśnie tam kupił felerną puszkę napoju energetycznego Monster Energy Drink. W puszce napoju firmy Hansen Beverage Company, 19-letni Vitaliy Sulzhik znalazł niezwykłą niespodziankę. Młody Amerykanin po wypiciu napoju zauważył, że puszka wcale nie jest pusta. Kiedy próbował dopić zawartość Energy Drinka do jego ust trafiła sierść. Zaintrygowany chłopak zajrzał do puszki i zobaczył... ogon. Młody mieszkaniec Waszyngtonu przeciął puszkę i na jej dnie zobaczył martwą mysz.

Vitaliy Sulzhik zrobił zdjęcie niezwykłej puszki, a samo opakowanie - wraz z zawartością - zaniósł do laboratorium MDE. MDE przeprowadziło serię testów. Koszty badań pokryte zostały w połowie przez Sulzhika, a w połowie przez ubezpieczyciela producenta Monster Energy Drink.
Prześwietlenia promieniami X i sekcja zwłok wykazały, że śmierć gryzonia nie była spowodowana żadną chorobą, uwięzieniem w pułapce czy zatruciem. Nie ma więc żadnych przesłanek, by twierdzić, że mysz została zabita, a dopiero potem umieszczona w puszce.

Młody Amerykanin pozwał już firmę Hansen Beverage Company. Jak sam mówi od opisywanego wydarzenia nie sięga już po napoje w puszkach. Spółka natomiast, jak podaje foxnews.com, nie wierzy swojemu klientowi. Producent napojów nie chce wypowiadać się na temat ewentualnego procesu sądowego.

Piąta edycja konkursu Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku trwa! Dołącz, wygraj 10 tysięcy

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Tak się zastanawiam, czy ktoś zajmuje się unicestwianiem myszy?
Kilka miesięcecy temu mysz została znaleziona w kartoniku, w którym było mleko zagęszczone. Nabywca mleczka zużył je. Chciał wyrzucić pojemnik i stwierdził, że jeszcze coś w nim jest ...
Ktoś inny znalazł w sandwichu kupionym w Mc Donaldzie. Znajdowały się one jeszcze w innych produktach żywnościowych.
Chciałam o tym napisać, ale temat wydał mi się nazbyt odstręczający.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.