Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

33977 miejsce

Martwe dziecko wróciło do życia

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2008-08-19 11:48

W izraelskim szpitalu dziecko uznane przez lekarzy za martwe i umieszczone na wiele godzin w kostnicy, powróciło do życia.

Według lekarzy nie ma szans na przeżycie / Fot. WikimediaLekarze dokonali aborcji w piątym miesiącu ciąży z powodu wewnętrznego krwawienia. Dziewczynka, która pojawiła się na świecie ważyła tylko 600 gram. Lekarze stwierdzili jej zgon po czym odwieziono ją do kostnicy gdzie została umieszczona w specjalnej chłodni dla zwłok. Spędziła tam ponad pięć godzin gdy po ciało zgłosili się rodzice, by zabrać je i pogrzebać. - Odkryliśmy zwłoki poczułam, że się poruszyło. Nie uwierzyliśmy w to z początku. Wtedy dotknęła mnie malutkimi paluszkami i zobaczyłam, że porusza ustami, jakby prosiła o pomoc - powiedziała 26-letnia Faiza, matka dziewczynki.

- Nie wiemy jak to wyjaśnić, a gdy nie potrafimy czegoś wyjaśnić z medycznego punktu widzenia, nazywamy to cudem i to najprawdopodobniej miało miejsce. Poinformowaliśmy o sprawie Ministerstwo Zdrowia i poprosiliśmy o pomoc w wyjaśnieniu - powiedział dyrektor szpitala Daniel Moshe.

Dziecko zostało zabrane na odział intensywnej opieki dla noworodków. Jednak dr. Massad Barhoum powiedział, że jej szanse na przeżycie są "bardzo, bardzo małe, ponieważ urodziła się za wcześnie"

Źródło: Telegraph.co.uk

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

TVN24 podało, że dziecko po chwili zmarło. Niestety.

Komentarz został ukrytyrozwiń

nieźle;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.