Facebook Google+ Twitter

Martwe psy na obrzeżach Łodzi - nagroda za informacje

W ciągu tygodnia w trzech różnych miejscach na obrzeżach Łodzi odnaleziono ciała martwych zwierząt. Fundacja Niechciane i Zapomniane - SOS dla Zwierząt wyznaczyła nagrodę za przekazanie informacji, które przyczynią się do wykrycia sprawców.

 / Fot. Jarosław Miszczak11 marca 2009 roku w okolicach Grupowej Oczyszczalni Ścieków w Łodzi odkryto ciała 12 martwych psów i kota. Zwierzęta były rozrzucone na terenie ok. 1 hektara, przy duktach leśnych. Większość z nich to psy rasowe lub w typie rasy, m.in. owczarek niemiecki, rottweiler, pudle, kaukaz. Część z nich była tam prawdopodobnie od dłuższego czasu, niektóre zostały porzucone kilka dni temu. Przeprowadzono sekcję zwłok 2 z nich, u obydwu wykryto nowotwory.

14 marca 2009 roku na drugim krańcu Łodzi znaleziono dziewięć martwych psów i kota. Wszystkie psy to mieszańce. Obecnie w trakcje są czynności mające na celu ustalenie przyczyn śmierci.

18 marca 2009 roku przy trasie Andrespol - Brzeziny znaleziono ciała kolejnych martwych psów.

W ciągu tylko tygodnia doszło do tych trzech makabrycznych odkryć. Jest bardzo prawdopodobne, że wszystkie te sprawy są ze sobą powiązane. Policja prowadzi dochodzenie, jednocześnie sprawą zajmuje się Fundacja Niechciane i Zapomniane - SOS dla Zwierząt.

Za przekazanie informacji, która przyczyni się do wykrycia sprawcy lub sprawców któregokolwiek z przestępstw, Fundacja wyznaczyła nagrodę w wysokości 2000 zł. Informacje można przekazywać telefonicznie pod numerem 696 384 746 lub mailowo: kontakt@niechcianeizapomniane.org.

Więcej informacji, w tym zdjęcia znalezionych zwierząt można zobaczyć na specjalnie przygotowanej stronie www.niechcianeizapomniane.org.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

dasfasss
  • dasfasss
  • 31.03.2011 23:14

zal mi tego kotka ;/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Strasznie to smutne :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.