Facebook Google+ Twitter

Martyna Jakubowicz wystąpi w łódzkim Pałacu Połączonych Pasją

Fundacja "Połączeni Pasją" zaprasza do Muzeum Miasta Łodzi na występ Martyny Jakubowicz, który rozpocznie się 15 lutego o godz. 19. Dochód z koncertu tradycyjnie zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację podopiecznych fundacji.

Martyna Jakubowicz w Pałacu Połączonych Pasją / Fot. mat. organizatoraKoncert Martyny Jakubowicz to szansa na spotkanie z wykonawczynią ballad, które są z pogranicza bluesa, rocka i folku.

Zadebiutowała w 1977 w warszawskim klubie studenckim "Remont", a rok później wystąpiła podczas I Jesieni z Bluesem w Białymstoku. Do 1981 występowała wyłącznie na imprezach bluesowych. Występowała z Oddziałem Zamkniętym oraz grupą Krzak. Podczas Rawy Blues '82 na scenie towarzyszyli jej Jacek Skubikowski, Ryszard Skibiński i Cezary Czternastek.
W 1983 nagrała swoją pierwszą płytę pt. "Maquillage". Na przełomie 1985–1986 wydała drugą swoją płytę "Bardzo groźna księżniczka i ja". W latach 90-tych była także menadżerem innych zespołów m.in. KSU, Illusion i Raz..Dwa..Trzy. Jest również jurorką na Festiwalu Bluesowo-Rockowym im. Miry Kubasińskiej "Wielki Ogień", który odbywa się w Ostrowcu Świętokrzyskim. W 2010 roku nagrała krążek pt. "Okruchy życia" z pięknymi balladami "Awram, ojciec twój" czy "Lorca jest snem". Od 2011 roku bierze udział w trasie koncertowej "Projekt Grechuta" zespołu Plateau. Płyta "Projekt Grechuta" zawiera 10 piosenek z repertuaru Marka Grechuty w nowych aranżacjach.

Podczas występu w Łodzi na pewno nie zabraknie największych przebojów artystki jak: „W domach z betonu nie ma wolnej miłości” czy „Kiedy będą starą kobietą”.

Martyna Jakubowicz - "W domach z betonu"
Występ poprzedzą występy niepełnosprawnych artystów z grupy teatralnej TON pod kierownictwem Sylwii Maszewskiej. Po koncercie organizatorzy zapraszają na specjalnie przygotowany poczęstunek.

Bilety w cenie 50 zł można kupić w punktach: Atlas Arena, ul Bandurskiego 7, Strefa Biletów, ul. Piotrkowska 59 - rezerwacja również on-line na www.strefabiletow.pl, Sklep Muzyczny, "ALE JAZZ!", ul. Rewolucji 1905r. 78/80

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.