Facebook Google+ Twitter

Marvelowski serial "Luke Cage" trafi na ekrany w przyszłym roku. Do obsady dołaczył Frank Whaley

Do obsady serialu Marvela "Luke Cage" dołączył Frank Whaley. Aktor wcieli się w postać detektywa Rafaela Scarfe. Serial trafi na ekrany w przyszłym roku.

 / Fot. materiały prasoweWhaley dołączył do Mile'a Coltera, który zagra tytułowego bohatera. Ponadto w serialu zagra Alfre Woodard (Black Mariah), Theo Rossi (Shades) oraz Simone Missick (Cottonmouth). Luke Cage to superbohater o nadludzkiej sile i niezwykłej wytrzymałości.

Swoje moce otrzymał w wyniku nieudanych eksperymentów. Dzięki nowym zdolnościom ucieka z więzienia i staje się najemnikiem. Serial został zamówiony w 2013 roku wraz z "Daredevilem" (którego pierwszy sezon zakończył się w tym roku) oraz "Jessicą Jones (premiera pod koniec tego roku z gościnnym pojawieniem się Luka Cage'a, oboje w komiksach tworzą parę), a także serialem "Iron Fist", który najprawdopodobniej również zadebiutuje w 2016 roku.

Czytaj także: [a]http://www.wiadomosci24.pl/artykul/powstanie_kontynuacja_filmu_trainspotting_dany_boyle_zapowiedzial_premiere_na_20lecie_pierwszego_filmu_336707.html;
Wszystkie seriale będą emitowane na platformie Netflix i docelowo mają tworzyć wspólną miniserię Defeders.

(aip)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.