Facebook Google+ Twitter

"Marzę o graniu w teatrze" - wywiad z Agnieszką Kaczorowską

Mistrzyni świata w tańcach latynoamerykańskich. Serialowa Bożenka z "Klanu". Ostatnio wiele się u niej zmieniło. Stawia na aktorstwo, marzy o debiucie w teatrze. Gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" była Agnieszka Kaczorowska.

Agnieszka Kaczorowska gościła w redakcji W24 / Fot. W24Od piętnastu lat możemy oglądać ją na szklanym ekranie w serialu "Klan", w którym wciela się w postać Bożenki. Okazuje się, że do produkcji trafiła zupełnie przypadkowo. Dyrektor jej przedszkola poproszono, aby zachęciła kilka dziewczynek do przyjścia na casting, wśród nich znalazła się Agnieszka i to właśnie ją wybrano z grona kilkuset kandydatek. W ten sposób zaczęła się jej wielka przygoda z telewizją, która trwa do dziś. "Może niektórzy powiedzą, że jestem naiwna, ale głęboko wierzę w to, że ta rola niczego mi nie blokuje" - podkreśla Agnieszka Kaczorowska. "Grając w serialu, cały czas się rozwijam i jeśli ktoś da mi tylko szansę, wiem, że mogę jeszcze wiele zrobić" - dodaje.

Oprócz tego od dziecka trenuje taniec towarzyski i to na tej płaszczyźnie odniosła największe sukcesy. Dziś może pochwalić się najwyższą międzynarodową klasą "S" w obu tanecznych stylach, a także tytułem Młodzieżowej Mistrzyni Świata w tańcach latynoamerykańskich.

Gościem W24 w ramach cyklu W ubiegłym roku podjęła wiele ważnych decyzji, co poskutkowało dużymi zmianami w jej życiu. "Cały czas się wahałam, czy chcę tańczyć, czy zająć się na poważnie aktorstwem" - wyznaje Agnieszka Kaczorowska. Podczas jednego z treningów nabawiła się kontuzji, co spowodowało, że przez pewien czas była przykuta do łóżka. "Miałam bardzo dużo czasu na przemyślenie wszystkich spraw i uznałam, że powinnam iść za głosem serca" - podkreśla. Agnieszka Kaczorowska zdecydowała, że chce rozwijać się aktorsko, a swoją taneczną pasję odstawić na drugi plan. Rozpoczęła przygotowania do egzaminów do szkoły teatralnej, jednak niestety nie udało jej się ich przejść pomyślnie. Ona jednak się nie poddała i planuje w tym roku ponownie spróbować swoich sił. "Mam też plany związane z wyjazdem za granicę" - zaznacza.

Agnieszka Kaczorowska podkreśla, że marzy o debiucie na deskach teatralnych - najchętniej w musicalu. Ostatnio miała okazję wziąć udział w przygotowaniach do sztuki "Ósmy cud świata", której premiera już 29 marca w Teatrze Palladium w Warszawie. Młoda artystka miała okazję połączyć swoje dwie wielkie pasje, czyli taniec i aktorstwo, tworząc choreografię tanga do tej sztuki. "To było dla mnie ogromne wyzwanie, ale bardzo się cieszę, że mogłam to zrobić" - wyznaje. Oprócz tego niedawno wzięła udział w warsztatach teatralnych prowadzonych przez amerykańskich aktorów.

Obejrzyj cały wywiad z Agnieszką Kaczorowską:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.